Skip to Content

شناسه : 35002871


اولین جلسه مشترک شورای اسلامی شهر احمدآباد و شورای شهرستان اردکان در محل شهرداری با حضور اعضای شوراها، امام جمعه، بخشدار و شهردار برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر احمدآباد؛ در ابتدا خانم فرجاد، رئیس شورای شهرستان اردکان هدف از تشکیل جلسه را بررسی مشکلات شهر احمدآباد و پیگیری و حل آن ها و بازدید از پروژه ها و اطلاع از عملکرد شهرداری و شورا بیان کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صابری، امام جمعه احمدآباد در رابطه با چگونگی اداره شهر در شرایط فعلی و وضعیت اقتصادی جامعه و لزوم برنامه ریزی به منظور مدیریت شهر مطالبی بیان کرد.

مهندس تقوی شهردار احمدآباد ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد شهرداری و پروژه های اجرا شده بیان کرد و با اشاره به کاهش بودجه شهرداری به دلیل تغییر نحوه توزیع مالیات بر ارزش افزوده و حذف منبع درآمدی شهرداری از محل تبصره 2 ماده 39 واریزی از طرف سازمان شهرداری های کشور از ابتدای سال 97، شرایط مدیریت شهر را بسیار سخت عنوان نمودند و از شورای شهرستان درخواست نمودند که این موضوع را از طریق شورای استان به منظور جبران حذف این منبع درآمدی پیگیری نمایند و با بیان مشکلات شهر و عدم تخصیص مناسب اعتبارات استانی ، خواستار توجه بیشتر شورای برنامه ریزی شهرستان به شهر احمدآباد شدند.

در ادامه جلسه بخشدار مرکزی مطالبی را در رابطه با وضع موجود کشور و کم شدن اعتبارات شهرستان نسبت به سالهای قبل بیان کردند و ایشان اظهار داشتند که مشکلات شهر احمدآباد را به طور ویژه دنبال خواهند کرد.

سپس اعضای شورای شهراحمدآباد، مشکلات شهر اعم از کمبود اعتبارات شهرداری، مشکلات مربوط به محدوده ساخت و ساز در شهر، مشکلات مرکز بهداشتی درمانی احمدآباد به خصوص کمبود نیروی پزشکی مجموعه، مسائل مربوط به خانه بهداشت قدیم، راه اندازی هر چه سریع تر خانه بهداشت جدید، مشکلات نانوایی های احمدآباد و ... را بیان کردند و خواستار مساعدت در حل این مسائل شدند.

در پایان از مجموعه مصلی خاتم الانبیاء و تعدادی از پروژه های احداث شده در احمدآباد بازدید به عمل آمد.


آخرین عناوین آخرین عناوین