Skip to Content

شناسه : 34889452
با حضور شهردار؛


جلسه بررسی راه کارهای حل مشکلات بین اصناف و شهرداری اردکان با حضور شهردار، رئیس اتاق اصناف و مسئولین واحدهای حراست، پیگیری های ویژه شهردار، درآمد و اجرائیات برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ شهردار اردکان با بیان اینکه با همکاری و همدلی بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد، گفت: همکاری و تعامل شهرداری و اصناف در سالهای گذشته موجب برنامه ریزی بهتر برای برخی برنامه ها در سطح شهر شده است اما کافی نیست بلکه نیازمند جدیت بیشتر برای اجرای برنامه ها با حضور موثر مجموعه اصناف هستیم.

وی سد معبر را یکی از مشکلاتی دانست که می بایست هرچه سریعتر حل و فصل شود افزود: رفع سد معبر جزو وظایف قانونی شهرداری است که می تواند به تنهایی اقدام کند ولی بنای ما بر تعامل و همکاری است تا کسبه محترم نیز رضایت داشته باشند و این مهم جز همدلی و مودت به دست نمی آید و امیدواریم اتاق اصناف همکاری های لازم را با شهرداری داشته باشد.

احمد کمالی به نابسامانی تابلوهای اصناف اشاره کرد وگفت: متاسفانه کسبه محترم برای تبلیغات کالاها و خدمات خود از تابلوهای گوناگون در سطح شهر استفاده می کنند که این هم خلاف قانون است و هم نارضایتی مردم و شهرداری و نازیبایی شهری را رقم زده است و تاکنون با مماشات برخورد شده واگر کسبه به توصیه ها و اخطارها توجه نکنند برخورد قانونی خواهیم داشت.

در ادامه جواد کمالی رئیس اتاق اصناف با اشاره به اینکه 3000 واحد صنفی مشغول به فعالیت هستند، گفت: در دوره های گذشته بهترین تعامل بین ما و شهرداری بود که متاسفانه به علت نارضایتی های کسبه و ورود شهرداری به برخی حوزه ها این همکاری کم رنگ شده است.

وی با بیان اینکه آماده هرگونه همکاری و تعامل هستیم ادامه داد: همگی ما در این شهر زندگی می کنیم و باید در اداره آن و تامین هزینه هایش سهمی داشته باشیم اما نقش شهرداری در قانون جدید اصناف کم رنگ شده و شرایط بد اقتصادی باعث شده تا اوضاع کسب و کار مانند سال های گذشته رونق نداشته باشد ولی در خصوص همکاری های متقابل از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است که در پایان مدعوین به بحث و تبادل نظر و ارائه پیشنهادات عملیاتی برای رفع مشکلات پرداختند.


آخرین عناوین آخرین عناوین