Skip to Content

شناسه : 35437534
فرماندار اردکان:


عالی ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان، خاطرنشان کرد: یکی از بهترین مناسبت‌ها که در آن تفاهم، مشارکت و همدلی حس می‌شود؛ «جشن عاطفه‌ها» است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «مهندس هادی مقیمی» در طی آیین جشن عاطفه ها در محل دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریورماه شهرستان اردکان، افزود: مهر باید با مهرورزی، محبت و لبخند همراه باشد و دانش‌آموزی که به مدرسه می‌آید باید از حداقل امکانات برخوردار باشد.

فرماندار اردکان با بیان اینکه فضای کلاس زمانی برای دانش‌آموزان با آرامش و لذت‌بخش است که همه دانش‌آموزان در یک سطح ازلحاظ امکانات استفاده نمایند تصریح کرد: متأسفانه در کشور ما به دلایل مختلف، گاهی فاصله طبقاتی زیاد است که برخی از فرزندان دانش‌آموز از تأمین حداقل‌ها بی‌بهره و یا کم‌بهره‌اند.

مقیمی، اظهار داشت: بدین منظور کمیته ی امداد حضرت امام خمینی (ره) با همکاری مدیریت آموزش‌ و پرورش جشن خوبی را در سراسر کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند تا دانش‌آموزان و همه مردم به کمک هم نوعان خود بشتابند و در راستای تحقق برابری و با دغدغه کمتر به دانش‌آموزان یاری برسانند.

وی، افزود: در شهرستان اردکان به‌رغم وسعت زیاد و جمعیت بالا به خاطر حس نوع‌دوستی که وجود دارد این مشکلات، کمتر است ولی متأسفانه در برخی از نقاط کشور مشکلات زیادی دیده می‌شود.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان در پایان، یادآور شد: مشارکت برای تأمین نیاز دانش‌آموزان بی‌بضاعت سبب خیروبرکت در زندگی‌تان می‌شود و آینده ایران با دستان و فکر خلاق و تلاشگر شما ساخته خواهد شد.

در سال ۱۳۹۶ در جشن عاطفه‌ها مردم اردکان ۴۵۰ میلیون ریال کمک نقدی، ۳۵۰ میلیون ریال کمک غیر نقدی و در قالب کمک‌های مستقیم ۴۶۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت اهداء کردند.

لازم به ذکر است که در سطح شهرستان اردکان ۲۲۵ دانش‌آموز و ۳۴ دانشجو و نیز یک هزار و ۵۰۰ خانوار در قالب ۲ هزار و ۱۰۰ نفر تحت پوشش کمیته ی امداد حضرت امام خمینی (ره) هستند.


آخرین عناوین آخرین عناوین