Skip to Content

شناسه : 34463713
فرماندار اردکان خواستار شد


به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، عالی ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ متن کامل پیام «مهندس هادی مقیمی» بدین شرح می باشد:

به نام خدا

روز جهانی ارتباطات و پاسداشت حرفه روابط عمومی به عنوان هنر هشتم در عصر کنونی است.

اهمیت و جایگاه روابط عمومی‌ها در تصمیم‌گیری‌های سازمانی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها به عنوان پل ارتباطی مردم و سازمان و مشاوران امین مدیران نقش بسیار مهمی در امر «تصمیم‌سازی» دارند.

هنر روابط عمومی، هنر پایش مداوم ارتباطات درون و برون‌سازمانی برای تقویت و بهبود تعاملات است و به همین سبب، موفقیت مدیران تا حد زیادی به موفقیت، همراهی و نقش‌آفرینی مدیران روابط عمومی وابسته است.

در عصر کنونی که گسترش وسایل ارتباط جمعی و شبکه‌های اجتماعی، تحولی آشکار را در حوزه خبررسانی و اطلاع‌رسانی به وجود‌ آورده؛ گاهی اخبار غیردقیق می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در جامعه شود که روابط عمومی به عنوان چشم بیدار سازمان باید زوایای تاریک حوادث و اتفاقات را روشنایی ببخشد و به شفاف‌شدن موضوع و نشر اطلاعات صحیح کمک کند.

امروزه؛ بیش از هر زمانی به حرکت روابط عمومی‌ها به سمت حرفه‌ای‌گرایی نیازمندیم. جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها باید در سازمان‌ها تثبیت و تقویت شود و این مهم جز با آموزش، مداومت در تمرین ممکن نیست.

این‌جانب فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه دست‌اندرکاران این حوزه به‌ویژه فعالان عرصه هنر هشتم در شهرستان اردکان تبریک گفته و امیدوارم روابط عمومی‌ها با حفظ روحیه تعامل و همکاری با رسانه‌ها، رسالت خود را در آگاهی‌بخشی به مردم و کمک‌رسانی به مدیران در شناخت نقاط ضعف و قوت سازمان‌ها ایفا نمایند.


آخرین عناوین آخرین عناوین