Skip to Content

شناسه : 34374632
مسابقات لیگ فوتبال ساحلی استان یزد؛


تیم اشکذر با وجود ارائه یک بازی برتر نسبت به حریف نتیجه بازی را واگذار کرد و از رفتن به دیدار فینال بازماند و حال، باید منتظر ماند تا دید در بین اردکان و اشکذر کدامیک به مقام سومی می رسند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از اشکذر خبر؛ تیم فوتبال ساحلی اشکذر با وجود ارائه یک بازی برتر نسبت به حریف خود نتیجه بازی را واگزار کرد و از رفتن به دیدار فینال بازماند.

تیم فوتبال ساحلی اشکذر که این روز ها در لیگ برتر فوتبال ساحلی استان یزد به میدان میرود، عصر روز پیش در دور حذفی برابر تیم فوتبال ساحلی هیئت فوتبال بافق به میدان رفت که با وجود اینکه توپ و زمین را در اختیار داشت در کمال ناباوری نتیجه را ۵بر ۴ به حریف خود واگزار کرد.

تیم هیئت فوتبال اشکذر در نیمه اول بازی قابل قبولی را نشان نداد و زمین را با نتیجه ۱بر ۲ ترک کرد ولی در نیمه دوم شاگردان عطاپور به خود آمدند و با زدن ۲ گل به حریف بافقی خود نتیجه را ۳بر ۲ به نفع خود تعغیر دادند.

نیمه سوم بازی تیم اشکذر پس از آنکه حریف خود ۲گل وارد دروازه آنان کرد به خود آمد و با زدن یک گل نتیجه را به تساوی۴ بر۴ کشید و در حالی که هر دو تیم خود را برای وقت اضافه آمده میکردند دروازه بان اشکذر در یک اشتباه توپ را بیرون محوطه خود گرفت که نتیجه این کار یک پنالتی برای حدیف بافقی خود بود که از این موقعیت بافقی ها به خوبی استفاده کردند و نتیجه را ۵ بر ۴ به نفع خود به پایان رساندند.

گلزنان تیم هیئت فوتبال اشکذر مجیدعطارپور، امیداحسانی، محمدمیرشمسی، علیرضامهدی پور هر کدام با یک گل بودند که این گلها نتوانست مقابل ۵گل تیم بافقی کاری به پیش ببرد.

گفتنی است هیئت فوتبال اشکذر با این باخت باید در دیدار رده بندی به مصاف ایفا سرام اردکان میرود و دو تیم فینالیست ملاباشی یزد و هیئت فوتبال بافق برابر هم صف آربایی می کنند.


آخرین عناوین آخرین عناوین