Skip to Content

شناسه : 35457991


سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس، ابراز کرد: اشتباه های متعدد داوری در طول فصل مانع قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی مردان کشورمان شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «حمید رضایی پور» پس از شکست 4 بر 2 تیمش برابر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود: تیم شهرداری بندرعباس در این دور از رقابت ها از مدعیان اصلی قهرمانی بود ولی در برخی از بازی ها از داوری ضربه خورد.

وی بیان کرد: این تیم امسال با اختلاف گل های زیاد تیم های ایفا اردکان و گلسا پوش یزد را شکست داد ولی در برخی از بازی ها با اختلاف یک گل نتیجه را واگذار کرد.

رضایی پور ادامه داد: دلیل این شکست فنی نبود و از روی اشتباه های داوری رقم خورد.

وی، گفت: بدون شک تیمی که با هفت و هشت گل تیم های ایفا اردکان و گلساپوش یزد را شکست داد در برابر سایر تیم ها نیز می توانست برنده بازی باشد.

رضایی پور ادامه داد: امسال نخستین باخت تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در برابر تیم شهریار ساری رقم خورد که سال گذشته نیز اشتباه های داوری در جریان بازی نماینده ساری بسیار فاحش بود.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس افزود: در این ارتباط امسال قبل از بازی برابر تیم شهریار ساری به مسئولان تیم هشدار داده بودیم که از طریق مذاکره با مسئولان برگزاری مسابقه این مهم را گوشزد کنند تا از تضییع حق تیم ما جلوگیری شود.

وی در ارتباط با تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر، گفت: این تیم با برخورداری از چندین بازیکن ملی پوش در تمامی دوره های لیگ لیاقت قهرمانی داشته و امسال نیز توانست به خوبی به این مهم دست یابد.


آخرین عناوین آخرین عناوین