Skip to Content

شناسه : 31449739
سرمربي تيم خاتم اردکان:


سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ابتدای بازی با سارویه ساوه در مصاحبه با اردکان گویا گفت: این دومین بازی خاتم اردکان و اولین بازی این تیم در اردکان است. تیم خاتم اردکان خوشبختانه به 70 درصد از آمادگی و هماهنگی تیمی رسیده است.

به گزارش اردکان گویا؛ سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ابتدای بازی با سارویه ساوه در مصاحبه با اردکان گویا گفت: این دومین بازی خاتم اردکان و اولین بازی این تیم در اردکان است. تیم خاتم اردکان خوشبختانه به 70 درصد از آمادگی و هماهنگی تیمی رسیده است.

عباسعلی میرحسینی افزود: تیم ساری نیز تیم بسیار خوب و آماده و شکیل است که امیدواریم بازی خوبی در مقابل ساری داشته باشم و بتوانیم با برد خود دل این تماشاچیان که همیشه ما را همراهی کرده اند شاد کنیم. همت بازیکنان و همراهی تماشاچیان به ما کمک بسیاری خواهد کرد.

وی ادامه داد: از مسئولین میخواهیم توجه بیشتری به این ورزش داشته باشند چرا که بسیاری از شهرستان ها و استان ها ارزو دارند که در لیگ برتز حضور داشته باشند و نمی توانند ولی حالا که ما توانستیم در لیگ برتر حضور داشته باشیم امیدواریم که مسئولین دست در دست هم داده تا تیم خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/ر


آخرین عناوین آخرین عناوین