Skip to Content

شناسه : 25914179


خودش هم برگزارکننده آن انتخابات بود، هم ناظر بر انتخابات و هم کاندیدای انتخابات؛ اتفاقی که حتی در انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس هم نمی‌افتد!

اردکان گویا؛ روز گذشته سایت خبرآنلاین وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد دولت یازدهم، با انتشار کاریکاتوری خاص از رئیس‌جمهور سابق، وی را مورد اهانت قرار داد. در این رابطه چند نکته قابل توجه است:

1-برای این جریان اهانت به کسانی که دیدگاهی متفاوت از آن‌ها دارند، چیز جدیدی نیست و در کارنامه آن‌ها از این فحاشی‌ها فراوان به چشم می‌خورد. تا جایی که چندی قبل یکی از رسانه‌های همین جریان با انتشار کاریکاتوری، منتقدان خود را به سگ تشبیه کرده بود.

2-در کاریکاتور یاد شده، مسکن مهر که به واسطه‌ی آن، چند میلیون نفر از مردم خانه‌دار شدند، باز هم از سوی دولتی‌ها مورد حمله قرار گرفت. این نشان می‌دهد با وجود ضربه‌هایی که در این سه سال ونیم در عرصه مسکن به مردم زده‌اند، اما هنوز هم دست بردار نیستند و کأنه هنوز راضی نشده‌اند!

3-اهانت بی‌شرمانه رسانه‌ی دولتی به رئیس‌جمهور سابق در حالی است، که او 25 میلیون رأی مردم را در سابقه خود دارد و حتی همین الان نیز اقبال نسبت به او تا حدی است که بعد از قطعی شدن عدم حضور او در انتخابات، رسانه‌ها و چهره‌های حامی دولت یازدهم نتوانستند خشنودی‌شان از این عدم حضور را کتمان کنند و آشکارا از اینکه با وحود نبود احمدی‌نژاد در انتخابات پیش رو، خیالشان راحت است سخن گفتند.  البته تردیدی نیست کسانی که در سال 88 به رأی ده‌ها میلیونی مردم لگد زدند، امروز هم ابایی از این اهانت‌ها ندارند.

4-حسین انتظامی همان کسی است که سه ماه قبل به عنوان نمانیده مدیران مسؤول رسانه‌ها در هیأت نظارت بر مطبوعات انتخاب شد. مضحک اینکه جناب انتظامی در انتخاباتی به این مسؤلیت رسید که خودش هم برگزارکننده آن انتخابات بود، هم ناظر بر انتخابات و هم کاندیدای انتخابات؛ اتفاقی که حتی در انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس هم نمی‌افتد.

 

يزد رسا


آخرین عناوین آخرین عناوین