Skip to Content

شناسه : 34427122
رییس فدراسیون تنیس کشور مطرح کرد


رئیس فدراسیون تنیس با ابراز رضایت از عملکرد هیات تنیس استان یزد گفت: این هیات با برنامه ریزی، عملکرد خوب و قابل قبولی از خود برجای گذاشته و در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد؛ «مجید شایسته» در مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان یزد با تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین گرامیداشت یادوخاطره استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم اظهار داشت: توجه به رده های پایه و استعدادیابی یکی از کارهای مهم و اولویت دار فدراسیون است که در کشور در حال انجام می باشد و در استان یزد نیز به خوبی در سطح استان این طرح اجرا و مستعدین زیادی کشف شده اند.

وی افزود: تعامل با آموزش و پرورش یکی از راه های مهم و غیرقابل انکار برای توسعه رشته تنیس و کشف استعدادهاست که انتظار داریم در استان یزد آموزش و پرورش نگاه جدی تر به این رشته داشته باشد و باتعامل با هیات استان مسیر آموزش در مدارس و شناسایی افراد با استعداد هموار شود.

رئیس فدراسیون تنیس با ابراز خرسندی از عملکرد هیات تنیس استان یزد گفت: در استان یزد با حمایت های جناب آقای شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان این استان که از مدیران توانمند هستند و همچنین تلاش ها و برنامه ریزی های رئیس و اعضاء هیات تنیس استان این رشته به خوبی توسعه یافته و زیرساخت های خوبی فراهم شده است.

شایسته اضافه کرد: توسعه ورزش تنیس در شهرستان ها از برنامه های مهمی است که باید دنبال شود و معتقدیم هیات های شهرستانی بال های توانمند هیات استان هستند که هیات استان یزد در شهرستان هایی مانند بافق و اردکان این رشته را به خوبی گسترش داده و زمین های خوبی نیز احداث شده که این مهم باید در تمامی شهرستان ها رقم بخورد.

وی در پایان با تقدیر از خیرین و حامیان ورزش تنیس استان یزد، ابراز امیدواری کرد: با ادامه روند رو به رشد و توسعه در آینده شاهد حضور تنیسورهای یزدی در تیم های ملی میادین مختلف و افتخارآفرینی آنها باشیم.


آخرین عناوین آخرین عناوین