Skip to Content

شناسه : 34310960
فرماندار اردکان:


فرماندار شهرستان اردکان، اظهار داشت: بعد از یک دوره مدیریتی، تغییرات در مسئولیت‌ها؛ امری ضروری است و تلاش ما بر این است که از تجربه و تخصص افراد در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «مهندس هادی مقیمی» در جلسه معرفی سرپرست جدید بخشداری خرانق، شاخصه‌های یک مدیر موفق را تجربه، مردم‌داری، توان برقراری ارتباط با مردم و تعامل با سایر مسئولان دانست و گفت: «آقای خالصی علاوه بر تعهد، با ادامه تحصیل و کسب علم خود را به تخصص نیز مجهز کرده است.»
 
هادی مقیمی با بیان این‌که «خالصی از موفق‌ترین بخشداران استان بود»؛ افزود: بعد از یک دوره مدیریتی، تغییرات در مسئولیت‌ها ضروری است و تلاش ما بر این است که از تجربه و تخصص وی در بخش‌های دیگری استفاده کنیم.
 
وی جوانی و تجربه «عیدانی‌اصل» را شاخصه‌های سرپرست جدید عنوان کرد و اظهار داشت: تجربه سال‌ها کار کارشناسی در فرمانداری و عضویت در شورای اسلامی شهر اردکان، وی را برای خدمت به دولت تدبیر و امید و اجرای سیاست‌های آن آماده کرده است.
 
فرماندار اردکان با تقدیر از همراهی ائمه‌ جمعه و نماینده مردم اردکان، از مردم بخش، دهیاران و اعضای شوراها خواست سرپرست جدید بخشداری را در انجام مسئولیت‌ها و وظایف خود یاری رسانند.

آخرین عناوین آخرین عناوین