Skip to Content

شناسه : 34876509


جلسه فوق العاده شورای روستای خرانق از توابع شهرستان اردکان به منظور پیگیری ارتقای دهیاری خرانق به درخواست سرپرست بخشداری خرانق برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ «جاوید عیدانی اصل» در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در روستای خرانق، نگاه ویژه و تلاش بیشتر در جهت آبادانی و عمران این روستا را با توجه به وجود بناهای منحصر به فرد تاریخی و حضور گردشگران داخلی و خارجی بسیار با اهمیت دانست و بر رفع موانع موجود در این روستا تاکید کرد.

سرپرست بخشداری خرانق اردکان، لزوم ارتقای جایگاه دهیاری روستای خرانق به عنوان مرکز بخش خرانق را از برنامه های این بخشداری دانست و بر پیگیری این موضوع تا رسیدن به نتیجه مطلوب تاکید کرد.

وی در ادامه حفظ میراث فرهنگی و بناهای تاریخی موجود در روستا را از دیگر برنامه های این بخشداری برشمرد و خواستار توجه ویژه مردم و اهالی به حفظ میراث ماندگار و کهن روستا از جمله ارگ تاریخی این روستا شد.

عیدانی در پایان با اشاره به موضوع گاز رسانی به روستاهای بخش خرانق شهرستان اردکان، از پیگیری های صورت گرفته در رابطه با این پروژه مهم توسط مسئولین استان و شهرستان خبر داد.


آخرین عناوین آخرین عناوین