Skip to Content

شناسه : 24044585
کرمانیان اردکانی:


مديركل اردکانی تبار دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداري یزد در نشست هم انديشي تشكل هاي اجتماعي استان بر فرهنگسازي توان افزایی و تاب آوری خانواده از طريق آموزش تأكيد كرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرنگار دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري يزد؛ مديركل اردکانی تبار دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداري در اين نشست نقشۀ راه استان در امور زنان و خانواده را بر مبناي سياست هاي ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و نقش تشكل هاي اجتماعي استان براي برون رفت از آسيب هاي اجتماعي را مهم عنوان کرد.

«رقيه كرمانيان اردکانی»، افزود: استان یزد در حوزۀ زنان و خانواده طرح هاي گوناگونی در دست دارد و برای كاهش آسيب‌هاي اجتماعي نيازمند همراهي و مشاركت تشكل هاي اجتماعي در حوزۀ بانوان و خانواده است.

وي گفت: شايسته است تشكل هاي اجتماعي براي بالا بردن آگاهي، سطح سلامت رواني، جسماني و اجتماعي زنان و خانواده‌ها و افزايش تاب آوري اجتماعي آنها در قبال آسيب هاي اجتماعي بکوشند.

کرمانیان تعارضات خانوادگي، گسترش مشاركت در امور شهري، ارتقاي فرهنگ شهرنشيني و كاهش آسيب هاي اجتماعي را از ديگر مواردي دانست كه دولت براي برون رفت از آنها نيازمند مشاركت تشكل هاي اجتماعي است.

گفتني است در اين نشست، تشكل هاي اجتماعي حوزۀ زنان و خانوادۀ استان به بيان پيشنهادهاي خود براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي حوزۀ خانواده پرداختند و دربارۀ اجراي طرح هاي آموزشي در استان در این حوزه گفت‌وگو كردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین