Skip to Content

شناسه : 35443212
نماینده مردم اردکان در مجلس مطرح کرد


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و امور محاسبات مجلس شورای اسلامی از نشست این کمیسیون با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص عملکرد شش ماهه بودجه خبر داد.

به گزارش اردکان گویا؛ «محمد رضا تابش» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: در جلسه اخیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، دکتر نوبخت به تفصیل گزارش عملکرد منابع و مصارف عمومی بودجه کشور در شش ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.

وی، افزود: خوشبختانه میزان فروش نفت و درآمدهای ارزی حاصله در شش ماهه اول سال رضایت بخش بوده و برای مقابله با تحریم ها و کم کردن فشار بر مردم، بسته به شدت و ضعف تحریم‌ها، برنامه‌ریزی شده است.

نماینده ی مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، جبران بخشی از کاهش درآمدهای کشور بواسطه تحریم های آمریکا را از محل افزایش درآمدهای تولید کنندگان پتروشیمی و فولاد به واسطه افزایش درآمد ناشی از تحولات ارزی، قابل تحقق دانست و اعلام کرد برای تقویت بنیه مالی قریب ۱۰ میلیون نفر که با افزایش نرخ ارز قدرت خریدشان به شدت کاهش یافته، دولت برنامه هایی مدنظر دارند.

تابش در خصوص دیگر صحبت های نوبخت در این جلسه، گفت: همچنین زیان وارده بر پیمانکاران بر مبنای تعدیل در هزینه ها و قراردادها، جبران خواهد شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین