Skip to Content

شناسه : 34392710
در مراسمی با حضور مدیرکل ارشاد استان صورت گرفت


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، اظهار كرد: تلاش می‌شود تا بدنه فضای هنرستان‌های هنرهای زیبا به به فضای فرهنگ و ارشاد اسلامی نزدیک‌تر شود.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ «مجید جوادیان زاده» در مراسم تجليل از معلمان هنر هنرستان‌های هنرهای زیبای استان، نقش هنرستان‌های هنرهای زیبا را در تربیت و هنرآموزی هنرمندان استان موثر دانست و گفت: در طول فعالیت هنرستان هنرهای زیبا، هنرمندان بزرگی وارد عرصه فعالیت فرهنگی و هنری شدند.

وي به قدمت هنرستان‌های هنرهای زیبا در استان اشاره کرد و گفت: نگاهی تاریخی به فعالیت هنرستان‌های هنرهای زیبا در استان یزد نشان می‌دهد که چه افراد موثری هم‌اکنون در حال فعالیت در حوزه هنر هستند.

جواديان زاده تاکید کرد که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه نقش بسزای هنرستان‌های هنرهای زیبا دست از حمایت از آنها برنخواهد داشت.

به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد تلاش می‌شود تا بدنه فضای هنرستان‌های هنرهای زیبا به به فضای فرهنگ و ارشاد اسلامی نزدیک‌تر شود.

جوادیان زاده، تصریح کرد: در دوره جدید فعالیت اداره کل فرهنگی و ارشاد اسلامی یزد سعی و تلاش بر این موضوع خواهد بود که استعدادهای هنری نه تنها هرز نروند بلکه جذب و وارد فعالیت‌های جدی فرهنگی و هنری در استان شوند.

در این مراسم که برخی از مدیران و هنرجویان هنرستان‌های هنرهای زیبای پسران یزد حضور داشتند به ارائه خاطراتی از دوران خود پرداختند و از معلمان هنر هنرستان‌های هنرهای زیبای پسران و دختران یزد و همچنین هنرستان هنرهای زیبای دختران اردکان و میبد که وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد هستند، تجلیل بعمل آمد.

تجلیل ویژه از عبدالعظیم پویا، سید حسین علایی و مهین انوریه به عنوان اولین مدیران هنرستان‌های هنرهای زیبای در یزد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین