Skip to Content

شناسه : 24651624
تصاویر؛


مدیر و کارشناس مسئول آموزش مقطع متوسطه مدیریت آموزش و پرورش اردکان در کلاس دوره ی ضمن خدمت دبیران فیزیک شهرستان های اردکان و میبد حاضر شدند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرنگار واحد روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان؛ مدیر و کارشناس مسئول آموزش متوسطه این مدیریت در کلاس دوره ضمن خدمت دبیران فیزیک شهرستانهای اردکان و میبد حاضر شدند.

محمد اشرفیان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دبیران که پس از کار روزانه و تدریس در مدارس بمنظور آشنایی با تغییرات کتاب فیزیک پایه دهم در این دوره شرکت می کنند، گفت : خدا را شاکر و سپاسگزارم که همچنان تعهد همراه با دلسوزی در دبیران وجود دارد که خارج از وقت اداری و در بعد از ظهر و شب برای آشنایی با تغییرات کتاب و هم افزایی دور هم جمع می شوند و نسبت به بروز آوری اطلاعات و دانش تخصصی خود اهتمام  می‌ورزند تا سطح علمی دانش‌آموزان را بیش از پیش بهبود بخشند.

در حاشیه این دیدار عالی ترین مقام آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از همه دبیران فیزیک و به ویژه دبیران حاضر در کلاس دوره ضمن خدمت، از مدرس این دوره و مدیران گروه فیزیک اردکان و میبد در راستای تلاشها وکوششهای بیدریغ آنها و به نمایندگی از کلیه دبیران فیزیک این دو شهرستان تقدیر کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین