Skip to Content

شناسه : 32815950
رئيس اداره برق اردکان:


رئيس اداره برق اردکان گفت: اداره برق وظيفه اي براي تامين برق زمين هاي بنياد مسکن ندارد.

به گزارش اردکان گويا؛ مدتي است که نارضايتي مردم روستاي مزرعه نو در حال پيگيري است که در خبر قبل در مصاحبه با دو مسئول بنياد مسکن استان و شهرستان، عدم آماده سازي زيرساخت و مخصوصا عدم برق کشي شهرک ها را وظيفه اداره هاي مربوطه دانستند بر همين اساس به سراغ رئيس اداره برق اردکان رفتيم تا گفته هاي وي را در اين خصوص جويا شويم.

 میرفخرالدینی در خصوص برق کشی شهرک های بنیاد مسکن روستای مزرعه نو گفت: در خصوص زمین هایی که در اردکان یا حومه توسط بنیاد مسکن واگزار می شود، در مصوبه ای که در سال 1387 در هیئت وزیران نوشته شده است، زمین هایی که واگزار می شود متولی برق رسانی آن نیز خود آن ادارات هستند، اگر بنیاد مسکن واگزار کرده است مسئول آن بنیاد مسکن و اگر شورا واگزار کرده است مسئول آن خود شورا است و اداره برق وظيفه اي براي تامين برق اين زمين ها ندارد.

وی تاکید کرد: دقیقا در این قانون که در سال 1387 نوشته شده آمده است، آمده است که هر ارگانی زمین را واگزار می کند متولی تامین زیرساخت ها است. برای برق رسانی این شهرک ها لازم است که هزینه برق رسانی به اداره برق داده شود و یا این که با پیمانکاری قرارداد بسته و هزینه را به او بدهند تا برق رسانی را انجام و به اداره برق تحویل داده شود. تامین هزینه به طور کامل به عهده متولی اهدا زمین ها است.

این مقام مسئول تصریح کرد: مردم و مسئولین میتوانند با مراجعه به  ماده پنج قانون ساماندهی و حمایت از تولید عرضه مسکن، شماره 691/14901 مورخ 1387/6/3 مراجعه کرده و از جزئیات قانون با خبر شوند.

انتهاي پيام/ر

 

آخرین عناوین آخرین عناوین