Skip to Content

شناسه : 32821151
عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد گفت: تابلوهای اصناف اگر با یک استاندارد و با یک الگوی متحدالشکل باشد زیبائی خاصی دارد و این طرح تا عید امسال در مسیرهای اصلی شهر اجرایی می شود.

به گزارش اردکان گويا به نقل از عصر فرهنگ؛ عضو شورای شهر یزد ضمن اشاره به مشکلات پیش روی توسعه و تکمیل کمربند سبز شهر یزد گفت: در این مسیر به لحاظ بودجه و تخصیص پساب فاضلاب برای اجرای این کمربند مشکلاتی وجود دارد که برای حل آن در حال رایزنی هستیم.

حمید رضا قمی با اشاره به وضعیت نامطلوب برخی مناطق شهر از لحاظ برخورداری از فضای سبز اظهار داشت: با طرح شهردار یزد برای کشت 100 هزار نهال کم آب‌ بر قبل از عید توسعه فضای سبز کنارگذرها، کنار پیاده روها و مجموعه پارک ها نیز محقق خواهد شد.

 وی در پاسخ به گلایه اصناف از جمع آوری تابلوهای خود توسط شهرداری و مطالبه وجه برای برای بازگرداندن این تابلوها نیز گفت: درخواست وجه درست نیست، بلکه بحث جریمه تابلوهایی است که در فضای پشت بام ها  نصب شده و هم خلاف است و هم برای شهر و شهروندان خطراتی دارد.

قمی تصریح کرد: یک سری از تابلوها مسیرهای وسط بلوار، باغچه های شهرداری و وسط خیابان را اشغال کرده، این ها فضاهای عمومی است که متعلق به یک واحد صنفی نبوده و فضایی نیست که در اختیار آنها قرار گرفته باشد و این کار مصداق تجاوز به حریم شهروندان است. طبیعی است که بعد از چندین مورد اخطار نسبت به جمع آوری این تابلوها اقدام شود.

عضو شورای شهر یزد گفت: اینکه می آئیم هر نوع تابلویی که می خواهیم در هر حجم و اندازه استفاده می کنیم  نه تنها هیچ زیبایی ندارد بکه موجب بی نظمی است چرا که علاوه بر ابعاد بزرگ آلودگی بصری دارد و از رنگ هایی استفاده می شود که می تواند به چشم مردم صدمه بزند.

وی افزود: تابلوهای اصناف اگر با یک استاندارد و با یک الگوی متحدالشکل باشد زیبائی خاصی دارد و این طرح  تا عید امسال در مسیرهای اصلی شهر اجرایی می شود.

انتهای پیام/
 


آخرین عناوین آخرین عناوین