Skip to Content

شناسه : 32722589
رئیس اداره بهزیستی اردکان:


رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 295 نفر از مددجویان تحت پوشش این شهرستان پرداخت شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از ایرنا، رئیس اداره بهزیستی اردکان گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 295 نفر از مددجویان تحت پوشش این شهرستان پرداخت شد. 

امیرولی عضدزاده در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اقدامات انجام شده برای خودکفایی مددجویان ، اظهار کرد : سال 95، چهار و نیم میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی ، مشاغل خانگی و کارفرمایی به افراد جامعه هدف پرداخت شد. 

وی سود تسهیلات اعطایی راچهار درصد عنوان کرد و افزود : در این راستا برای مشاغل خانگی تا سقف 50 میلیون ریال و برای طرح های کسب و کار خرد و خود اشتغالی تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می شود. 

این مسئول بیان کرد : عمده ترین هدف و آرمان بهزیستی ، توانمندسازی جامعه هدف و کمک به استقلال اقتصادی آنان است که این امر به نوبه خود منجر به کشف و تقویت استعدادها همراه با حفظ شان و کرامت انسانی آنان خواهد شد. 

عضدزاده تصریح کرد : بازتوانی و توانمندسازی افراد و خانواده های نیازمند ، معلولان و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش از اهداف و خط مشی های این اداره است. 

وی از کارفرمایان و دست اندرکاران واحدهای تولیدی و صنایع شهرستان که بیشترین همکاری را با این اداره در ایجاد اشتغال جامعه هدف بهزیستی دارد، قدردانی کرد. 


آخرین عناوین آخرین عناوین