Skip to Content

شناسه : 32293691
هنرمند اردکاني:


هنرمند اردکاني گفت: بهترین زمینه شکوفایی استعدادهای نهفته است که در قالب آثار هنری، صنایع دستی، قالب نمایش های ارزشی، مذهبی، اجتماعی، فرهنگی می گنجد و که با آموزش های اساتید متخصص ومتعهد وپویا جوانان بهترین فرهنگ ساز هنری فردای اجتماع خواهند بود.

به گزارش اردکان گویا؛ در این روزهایی که دغدغه های زندگی روزمره و خستگی کار های آن شادابی را از ذهن افراد گرفته است، هستند افرادی که هنوز ذوق در وجودشان جاری است و درامد خود را از راه هنر به دست می آوردند.

سارا نیلی اردکانی متولد 1375  و فارغ التحصیل دانشجوی گرافیک از دانشگاه تهران است که از نوجوانی علاقه  استعداد خود را در عکاسی و نقاشی می بیند و در راه استعداد خود قدم برمیدارد و موفق می شود چهار گروه از نمایشگاه نقاشی های خود را در دانشگاه تهران، لواسان و اردکان به نمایش هنر دوستان قرار دهد.

این هنرمند جوان اردکانی گفت: نقاشی سبک های بسیار زیبا و متنوعی دارد و می توان با تکنیک هایی چون رنگ و روغن، اکلیک، آبرنگ، راپید ومخلوط این موارد طرح هایی را بر روی مقوا، موم و شیشه ایجاد کرد و از هنر لذت برد و بهترین احساس خود را به واسطه این هنر ها به دوستان خود هدیه داد.

وی افزود: خوشبختانه در خانواده ای فرهنگی بزرگ شده ام وخواهرم نیز لیسانس ادبیات نمایشی دارد و هم نویسنده و کارگردان در زمینه تئاتر کودکان است و از لحاظ فراگیری هنر هیچ گاه دچار مشکل نبودم.

نیلی در خصوص استقبال شهروندان از نمایشگاه گفت: در طول مدت برپایی نمایشگاه خوشبختانه شهروندان فرهنگ دوست استقبال و بازدید زیادی از نمایشگاه داشتند و حتی خواستار یادگیری سبک های نقاشی شدند. اگر حمایت مسئولین نبود هرگز نمی توانستم نمایشگاه آثارم را در اردکان برپا کنم.

هنرمند جوان اردکانی نبود اسپانسر برای برپایی نمایشگاه را معضل اصلی برپایی نمایشگاه خود دانست و اظهار داشت: بزرگترین هدفم در برپایی نمایشگاه ترویج فرهنگ هنر وجذب جوانان به هنر است. با توجه به اینکه تابحال مکانی ثابت جهت برپایی کارگاه آموزشی و کلاسهای آموزشی نداشته ام، خواسته ام از مسئولین این است که برای این مشکل هنرمندان چاره ای بیاندیشند.

وی ادامه داد: مدیران رسانه برای الفت بیشتر مردم با هنر تلاش کنند تا فرهنگ جامعه الفت بیشتری نسبت به هنر داشته باشد.

سارا نیلی در پایان گفت: با ورود پیش از پیش فضای مجازی در بین مردم بخصوص جوانان که شهر اردکان هم خواه وناخواه با آن روبروست، جوان هایمان نیازبیشتری به بازپروری فکری دارند و در جنبه دیگر فقدان ساماندهی فضاهای مجازی و استفاده نا مناسب جوانان و نوجوانان به این نتیجه رسیده ام که هنر بهترین زمینه شکوفایی استعدادهای نهفته است که در قالب آثار هنری، صنایع دستی، قالب  نمایش های ارزشی، مذهبی، اجتماعی، فرهنگی می گنجد و که با آموزش های اساتید متخصص ومتعهد وپویا جوانان بهترین فرهنگ ساز هنری فردای اجتماع خواهند بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین