Skip to Content

شناسه : 18576907


نشست مدیران موسسات قرآنی مردمی شهرستان اردکان با حضور مدیر عامل اتحادیه قرآنی استان و رئیس دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از روابط عمومی اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان؛ نشست مدیران موسسات قرآنی مردمی شهرستان با حضور مدیر عامل اتحادیه قرآنی و رئیس دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام حاجی اسماعیلی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در خصوص روند اجرایی طرح های قرآنی در سطح  شهرستان  مطالبی را بیان کرد و خواستار تشریح طرح مسابقه قرآنی افق برای مدیران موسسات قرآنی شد.

در ادامه این نشست مدیرعامل اتحادیه علاوه برارائه گزارشی از برنامه های در دست اقدام به راههای تقویت فعالیت های موسسات ومکانزیم های همکاری موسسات با یکدیگر اشاره کرد.

شایق گفت عدم استفاده از برنامه های مشترک وهمکاری در راستای توسعه فعالیت های قرانی سبب رقابت بین موسسات و افت توان آنان می شود ولی همکاری ، طراحی واجرای برنامه های کلان شهرستانی را سبب هم افزایی توان موسسات دانست.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی افق، اظهار کرد: این مسابقه تا 8 اسفند تمدید شده است و چه نیکوست موسسات قرآنی نسبت به همکاری و همیاری اتحادیه در هرچه باشکوه تر برگزار کردن این مسابقه در مدت باقی مانده، اتحادیه را یاری کنند.

گفتنی است در این نشست ، هر یک از مدیران موسسات قرآنی شهرستان اردکان نقطه نظرات خود را در خصوص اجرای طرح های قرآن ارائه کردند.

قابل ذکر است این نشست در روز سه شنبه 20 بهمن ماه سال جاری برگزار شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین