Skip to Content

شناسه : 32425423


مراسم روز حمل و نقل در اردکان برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا ، شهردار اردکان در جمع مسئولان و رانندگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ضمن گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان از تلاش همه کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند تشکر و قدردانی کرد.
وی گفت: جایگاه تأثیرگذار و خاص حمل و نقل در اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نیست و این صنعت یکی از محورهای توسعه کشور است.
احمد کمالی اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل هرچه بیشتر با مسئولین شهرستان شاهد حمل و نقل پویا و بالنده ای در سطح شهرستان باشیم و بتوانیم رضایت مردم را کسب کنیم.
وی با اشاره به اقدامات مناسب صورت گرفته در زمینه حمل و نقل مسافر در شهرستان اردکان اظهار داشت: در حوزه حمل بار هم نیازمند ساماندهی هستیم تا بتوانیم مسائل و مشکلات موجود در این زمینه و بویژه در حوزه راه ها را حل کنیم.
شهردار اردکان تصریح کرد: راه جزو سرمایه ملی کشور است که با هزینه های بسیار سنگین ساخته می شود ولی متأسفانه برای نگهداری راه ها دقت لازم صورت نمی گیرد و با حمل بار بیش از حد مجاز، این سرمایه های ملی را از بین می بریم و همه ما موظف هستیم که در راه حفظ آن تلاش کنیم.
وی گفت: برنامه کنترل و نظارت بر حمل بار بویژه از معادن را در دستور کار داریم که هم میزان بار آنها مشخص شود و هم در مسیرهایی که تردد می کنند باید هزینه ای را پرداخت کنند که امیدواریم با اجرای این برنامه بتوانیم جلو بسیاری از خسارت هایی که به راه ها وارد می شود را بگیریم.
در این مراسم فرماندار اردکان نیز در سخنانی با تبریک روز حمل و نقل گفت: راه و حمل و نقل یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در توسعه کشور و شهرهاست. وقتی حمل و نقل ایمن باشد طبیعتاً آرامش خاصی در درون و بیرون از شهرها حاکم می شود.
وی با تشکر از تلاش نیروی انتظامی و پلیس راه برای تأمین ایمنی در جاده ها افزود: در حوزه آموزش ترافیک هم باید فرهنگ ایمن رانندگی کردن را گسترش دهیم. هرچند در این زمینه اقداماتی صورت گرفته ولی کافی نیست.
هادی مقیمی با اشاره به وسعت شهرستان اردکان گفت: بیش از 85 درصد از وسعت شهرستان را بیابان و کویر تشکیل می دهد که رانندگی در این جاده ها واقعاً دشوار است که باید در این مسیرها مجتمع های خدماتی بیشتری احداث گردد.
وی از راه اندازی دو دفتر خدمات مسافربری در پایانه اردکان خبر داد و گفت: امیدواریم که با راه اندازی این دو دفتر خدمات بهتری به مسافرین عرضه شود.
فرماندار اردکان اظهار داشت: همه باید با تعامل و همکاری بتوانیم که به هدف ایمن سازی جاده ها و کاهش تصادفات و حوادث برسیم.
گفتنی است که مراسم روز حمل و نقل با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و رانندگان درون شهری و برون شهری در محل سالن اجتماعات شهرداری اردکان برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.م


آخرین عناوین آخرین عناوین