Skip to Content

شناسه : 35246365
در آستانه بازگشایی مدارس انجام شد


در آستانه فرا رسیدن اول مهرماه و بازگشایی مدارس و مراکز تحصیلی، دومین جلسه ستاد شاهد اردکان در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان اردکان؛ «محمد اشرفیان» در طی این جلسه از حضور اعضاء و مدعوین در جلسه ستاد شاهد به جهت ارتقای کمی و کیفی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده شهداء و ایثارگران، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

وی، افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر میراث دار امانات گرانقدری هستند که همچون نگینی در مدارس شاهد می درخشند که باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.

سید علی میرشمسی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردکان نیز در این جلسه از زحمات و تلاش های ستاد شاهد مدیریت آموزش و پرورش و همچنین فعالیت مدارس شاهد در سال تحصیلی گذشته تقدیر و تشکر کرد.

این مقام مسئول در ادامه از فعالیت های ستاد شاهد و وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، مطالبی را بیان کرد و بر لزوم توجه بیشتر به مدارس شاهد تاکید کرد.

در ادامه بحث، امور تحصیلی و آمار ثبت نامی فرزندان شاهد و ایثارگر در سال تحصیلی جدید، رسیدگی به وضعیت مدارس شاهد از موضوعاتی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


آخرین عناوین آخرین عناوین