Skip to Content

شناسه : 30337461
با حضور جمعی از جوانان صورت می گیرد؛


با حضور جمعی از جوانان و به منظور محرومیت زدایی از روستاها، اردوی جهادی در روستاهای بخش خرانق شهرستان اردکان اجرا می شود.

به گزارش اردکان گویا؛ مسئول گروه جهادی شهید مهدی فتوحی گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع محرومیت زدایی از روستاها و با عنایت به تأکید ویژه امام جمعه محترم شهرستان، این برنامه در روستاهای بخش خرانق شامل روستاهای هامانه، خرانق، مزرعه آقا، سنگرد، چامتک و سایر روستاهای این بخش اجرا می شود.

محمد شاکر اردکانی افزود: حوزه هایی که این جهادگران جوان در آن فعالیت می کنند در زمینه های مختلف عمرانی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی است.

وی گفت: فعالیت شاخص گروه جهادی شهید فتوحی در زمینه عمرانی شامل لای روبی استخر روستای خرانق و بهسازی سد روستای هامانه می باشد که توسط برادران انجام می شود همچنین طراحی و نقاشی دیواری در روستای هامانه نیز توسط جمعی از خواهران بسیجی صورت می گیرد.

مسئول گروه جهادی شهید فتوحی اظهار داشت: در موضوع بهداشت با حضور دو نفر از پزشکان شهرستان اردکان خدمات درمانی و ویزیت اهالی بصورت رایگان ارائه می شود و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر شهرستان داروهای مورد نیاز بیماران نیز بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد.

وی افزود: در زمینه بهداشت دهان و دندان نیز با حضور جمعی از دندانپزشکان خدمات رایگان دندانپزشکی به اهالی روستاها ارائه می گردد.

شاکر گفت: در راستای انجام فعالیت های فرهنگی با حضور جمعی از طلاب و روحانیون برای کودکان روستای خرانق برنامه های متنوعی اجرا می شود و همچنین با حضور مشاوران برجسته کلاس های مختلف مشاوره و مهارتهای زندگی برای زنان روستا برگزار می شود.

وی افزود: اقامه نماز جماعت، مراسم هیئت انقلابی و قرائت دعای ملکوتی کمیل از جمله برنامه های فرهنگی این اردوی جهادی می باشد که در روستاهای خرانق، هامانه و مزرعه آقا برگزار می شود.

مسئول گروه جهادی شهید فتوحی در پایان از همکاری صمیمانه هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان، حوزه های علمیه امام صادق(علیه السلام) و فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)، ناحیه مقاومت بسیج، حوزه مقاومت یک روح الله، بخشداری خرانق، حوزه مقاومت چهار انصارالله، دهیاری و شورای اسلامی روستاهای هامانه و خرانق، بسیج سازندگی و بهداری سپاه اردکان در اجرای این برنامه تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ ا.م


آخرین عناوین آخرین عناوین