Skip to Content

شناسه : 35031650
نماینده مردم اردکان در مجلس مطرح کرد


عضو اردکانی تبار کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، برقراری فوری ثبات و آرامش در بازار ارز و سکه را اولویت کاری رئیس کل جدید بانک مرکزی و خواست عموم مردم دانست.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ «محمد رضا تابش» در طی جلسه با رییس کل جدید بانک مرکزی با تشکر از زحمات ولی الله سیف (رئیس کل سابق بانک مرکزی)، برای عبدالناصر همتی (رئیس کل جدید بانک مرکزی) که در عرصه اقتصادی صاحب نظر و در زمینه مدیریت بانکی و بیمه ای دارای تجارب ارزنده ای است، آرزوی موفقیت کرد.

همتی در این دیدار برون رفت از وضع موجود را نیازمند تحلیل واقع‌بینانه و برنامه ریزی علمی و حمایت ارکان حاکمیت از بانک مرکزی دانست و ابراز امیدواری کرد با اعلام سیاست‌های جدید، آرامشی در عرصه اقتصاد کشور و بازار ارز و سکه حاکم شود.

نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با توجه به ترکیب موزون و کارآی شورای پول واعتبار که از هر سه قوه نمایندگانی در آن حضور دارند، بهره گیری ازاین ظرفیت رابرای اعمال سیاستهای شایسته بانکی،پولی واعتباری  ضروری دانست و برقراری فوری ثبات و آرامش در بازار ارز و سکه را اولویت کاری رئیس کل جدید وخواست عموم مردم ذکر کرد.

محمد رضا تابش همچنین اصلاح سیستم بانکی که بسیاری از نابسامانی های عرصه اقتصاد کشور نشات گرفته  از آن است را خواستار شد.

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: قاطبه نمایندگان محترم پیگیر خواسته های مردم و توقعات آنها از سیستم بانکی و بانک مرکزی خصوصا حفظ قدرت خرید مردم و حفظ ارزش پول ملی هستند ودر این مسیر از هیچگونه تلاشی فروگذارنخواهند کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین