Skip to Content

شناسه : 35802052
کارگر مطرح کرد


مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی خاتم اردکان، گفت: با توجه به اینکه با ۱۱ بازیکن در باشگاه‌های جهان حضور داشتیم و دو بازیکن در پست های تخصصی خود بازی نکردند به نظرم عملکرد خاتم بیش از حد انتظار بود.

به گزارش اردکان گویا؛ «ابوالفضل کارگر» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا درباره عملکرد ضعیف تیم والیبال خاتم اردکان در جام باشگاه های مردان جهان ۲۰۱۸ که به میزبانی لهستان برگزار شد و بدون حتی کسب یک ست برای نماینده ایران به اتمام رسید، اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌های جام باشگاه های جهان با توجه به اینکه بانک سرمایه منحل شده بود در مهرماه به ما گفتند که باید در رقابت‌ها شرکت کنیم. از آنجایی که در دوره گذشته باشگاه های آسیا نماینده ژاپن نایب قهرمان شده بود در صورت عدم حضور خاتم، تیم ژاپنی به جام باشگاه‌های جهان اعزام می‌شد. با توجه به منافع ملی تنها راه این بود که خاتم اردکان در این مسابقات شرکت کند.

وی، ادامه داد: با توجه به منافع ملی شرکت کردیم اما آمادگی بسیار کمی داشتیم. متاسفانه در جریان رقابت‌های لیگ برتر و در دیدار با گنبد که یکشنبه هفته گذشته برگزار شد شهرام محمودی در امتیازات پایانی دچار آسیب‌دیدگی شد و خبر بدتر مصدومیت مهدی مرندی در تمرینات روز سه شنبه هفته گذشته بود. هر دو بازیکن ام آر آی انجام دادند و با توجه به نظر پزشکان محمودی ۱۰ روز و مرندی ۱۵ روز از میادین دور شدند اما خوشبختانه محمودی می‌تواند در بازی با عقاب نهاجا به ترکیب اضافه شود اما مرندی احتمالا به دیدار با کاله برسد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی خاتم اردکان در ادامه صحبت‌هایش، گفت: خوشبختانه حضور در این دوره می‌تواند تجربه خوبی برای خاتم اردکان در سال آینده باشد. با توجه به اینکه با ۱۱ بازیکن در لهستان حضور داشتیم و دو بازیکن در پست های تخصصی خود بازی نکردند به نظرم عملکرد خاتم بیش از حد انتظار بود. شاهد بودید که در هر سه دیدار در ابتدای بازی ها عملکرد پایاپایی داشتیم اما چون گزینه تعویض نداشتیم بازیکنان خسته می‌شدند و در نهایت شکست می‌خوردیم. تیم خاتم اردکان با توجه به حواشی مربوط به انحلالش، امسال بسیار دیر بسته شد و با همان موجودیت باقیمانده تیم سال گذشته تیم امسال را بستیم. امیدوارم تا رقابت های باشگاه‌های جهان سال بعد به یک ترکیب اصلی برسیم و بتوانیم از حیثیت والیبال ایران دفاع کنیم.

کارگر در پایان درباره هزینه های حضور خاتم اردکان در جام باشگاه های جهان و شرایط میزبانی لهستانی‌ها، گفت: برای حضور در این رقابت‌ها ما تنها بلیط رفت و برگشت را خریداری کردیم و تمامی هزینه ها بر عهده میزبان بود. در مورد میزبانی نیز باید بگویم که همه چیز فوق العاده بود. آسکو از تیم‌های پایه دار کشور لهستان است و در سالن تخصصی خودش بازی می‌کرد. همه امکانات اقامتی و هتل ها نیز بسیار عالی بودند.


آخرین عناوین آخرین عناوین