Skip to Content

شناسه : 34464699
سرپرست بخشداری خرانق اردکان:


در جهت ایجاد امنیت جاده ای و کاهش تلفات جاده ای، نشستی با حضور فرماندهی پلیس راه یزد به طبس، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش خرانق اردکان در محل این بخشداری برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ در این نشست" جاوید عیدانی" ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش های انجام شده در راستای جلوگیری از بروز حوادث جاده ای ، تلاشهای صورت گرفته در حوزه حفظ امنیت راهها و جاده های بخش خرانق را نشان تلاش بی منت و صادقانه فرماندهی و کادر اجرایی پلیس را ه دانست و بر ضرورت ادامه این روند اثر گذار در کاهش حوادث جاده ای تاکید کرد.

"جاوید عیدانی" لزوم توجه به آسیب های موجود در راه های ارتباطی بخش خرانق به عنوان یکی از مسیرهای مهم  گردشگری مذهبی کشور را امری مهم برشمرد و افزود: توجه به نقاط حادثه خیز، بررسی تابلوهای راهنمایی و رانندگی و سایر موارد حادثه آفرین باید به صورت کاملا کارشناسی بررسی ودر صورت لزوم نشست هایی در جهت رفع این موانع برگزار شود.

بخشدار خرانق در ادامه به موضوع دوبانده سازی مسیر طریق الرضا (ع) اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با توجه به فعالیت شرکت پیمانکار مجری دوبانده کردن مسیر طریق الرضا (ع) و بهره برداری این مسیر قطعا شاهد کاهش میزان تصادفات و تلفات جاده ای خواهیم بود که امیدواریم به زودی شاهد تحقق این مهم باشیم.

"عیدانی" درادامه نقش مردم در کاهش تلفات و حوادث جاده ای  را امری بسیار مهم خواند و بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان تاکید و بخشی از امنیت راهها و جلوگیری از بروز حوادث دلخراش را نتیجه همراهی مردم با پلیس راه دانست.


آخرین عناوین آخرین عناوین