Skip to Content

شناسه : 33975763


بخشدار خرانق از توابع شهرستان اردکان در اولین روز کاری سال 97، بر ضرورت خدمت رسانی و رعایت حقوق شهروندی در برخورد با گردشگران و مسافران نوروزی تاکید کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ «مهندس مجتبی خالصی» در بازدید از خانواده شهدای روستای خرانق، امنیت، آسایش و اقتدار امروز ایران اسلامی را مدیون تلاش ها و جان فشانی های دیروز فرزندان این انقلاب دانست و بر ضرورت حفظ آرمان های امام شهدا و شهدای امام تاکید کرد.

وی پیشرفت های امروز جامعه را نتیجه تلاش ها و مجاهدت های جوانان امروز در سنگر علم و دانش خواند و جهاد امروز جوانان ایرانی را هم سنگ با رشادت های شهدای انقلاب شکوهمند اسلامی دانست.

بخشدار خرانق در ادامه راه شهداء والامقام و تلاش در جهت حفظ آرمان های انقلاب را از برنامه های همیشگی مسئولین دانست و بر رعایت انصاف و برقراری عدالت در جامعه تاکید کرد.

در ادامه بخشدار خرانق با حضور در نمایندگیهای ادارات بخش ضمن تبریک سال نو تلاش در جهت خدمت رسانی صادقانه به مسافران و گردشگران را امری ضروری دانست و خاطر نشان کرد: روستاهای بخش خرانق به واسطه قرار گرفتن در مسیر طریق الرضا (ع) همواره میزبان مسافران و گردشگران امام مهربانی ها امام رضا (ع) بوده است و خدمت به مسافران این مسیر را  کاری بس ارزشمند دانست.

این مقام مسئول در ادامه ضمن بازدید از مسجد و استراحتگاه بین راهی ؛ کاروانسرا و ارگ تاریخی خرانق بر ضرورت خدمت رسانی و رعایت حقوق شهروندی در برخورد با گردشگران و مسافران تاکید کرد و گفت: حضور گردشگران و مسافران نوروزی در روستاهای بخش افتخار بزرگی است که نصیب روستاییان بخش خرانق شده است که علاوه بر رونق روستا در حوزه های مختلف اعم از اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سبب شناسایی بیشتر روستا گردیده و و ظیفه همه روستاییان و مسئولین در بخش خرانق رعایت انصاف و حقوق شهروندی در قبال همه مسافران است.


آخرین عناوین آخرین عناوین