Skip to Content

شناسه : 35641812
فرخی خبر داد


رئیس کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، تصریح کرد: در طی هفته آینده، جلسه برای بررسی مصاحبه اخیر شهرام محمودی، بازیکن تیم خاتم اردکان تشکیل می‌شود تا حکم نهایی در این باره صادر شود.

به گزارش اردکان گویا؛ «علی فرخی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا درباره زمان برگزاری جلسه کمیته انضباطی که پیش از این احمد ضیایی از تشکیلش برای برخورد انضباطی با سعید معروف خبر داده بود، اظهار کرد: فعلا برای تشکیل جلسه نسبت به بررسی اتفاقات رخ داده بین سعید معروف و رئیس فدراسیون والیبال صحبتی با ما نشده است و زمان دقیق آن مشخص نیست اما احتمال زیاد دوشنبه هفته آینده درکنار بررسی موارد دیگر انضباطی درباره صحبت‌های اخیر کاپیتان تیم ملی نیز بحث خواهیم کرد. مطمئنا اگر هم برخورد انضباطی در نظر داشته باشیم آن را اطلاع رسانی می‌کنیم. البته باید بگویم که او در حال حاضر در لیگ برتر ایران شاغل نیست.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون والیبال درباره موارد انضباطی که قرار است در طی جلسه هفته آینده بررسی شود، گفت: به احتمال زیاد در هفته آینده، جلسه برای بررسی مصاحبه اخیر شهرام محمودی، بازیکن تیم والیبال خاتم اردکان تشکیل می‌شود تا حکم نهایی در این باره صادر شود.

این مقام مسئول در پایان درباره زمان تشکیل جلسات کمیته انضباطی، خاطرنشان کرد: ما هر هفته دوشنبه‌ها جلساتی داریم اما اگر لازم باشد تعداد این جلسات بیشتر هم می‌شود.


آخرین عناوین آخرین عناوین