Skip to Content

شناسه : 25974114


فاطمه دانش یزدی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از آثار تاریخی، پروژه های مرمتی و گردشگری شهرستان اردکان بازدید به عمل آورد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ «فاطمه دانش یزدی» با همراهی معاون امور سرمایه گذاری و برنامه ریزی اداره کل، اعضای شورای شهر اردکان، معاونت امور عمرانی شهرداری، مسئول سازمان بهسازی و نوسازی بافت قدیم، مسئول پایگاه پژوهشی، دبیر انجمن حامیان میراث کهن از آثار تاریخی و پروژه های مرمتی و گردشگری شهرستان اردکان بازدید کرد.

بازدید از روند ساخت هتل پنج ستاره کوشک اردکان، پروژه های مرمتی فعال در راستای هدف گردشگری اردکان، اداره میراث فرهنگی شهرستان، مجموعه پردیس اردکان و موزه های فرش و مفاخر از جمله برنامه های بازدیدی این مدیرکل در یونان کوچک بود.

در ادامه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و مسئولین همراه با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند و در خصوص موارد و مسایل مرتبط با حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری و سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر نموده و از سخنان حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر اردکانی بهره بردند.

شایان ذکر است که شهرستان اردکان یکی از مناطق تاریخی استان یزد است که با توجه به وسعت بافت تاریخی و آثار تاریخی شاخص و منحصر به فرد مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.


آخرین عناوین آخرین عناوین