Skip to Content

شناسه : 23598695
گزارش تصویری؛


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با همراهی معاونین توسعه مدیریت و سرمایه گذاری ضمن حضور در اردکان، از پروژه های سرمایه گذاری در دست اجراء شهرستان بازدید نمود.

به گزارش اردکان گویا به نقل از سایت یزدفردا؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با همراهی معاونین توسعه مدیریت، سرمایه گذاری ضمن حضور در شهرستان اردکان، از پروژه های سرمایه گذاری در دست اجرای این شهرستان بازدید به عمل آورد.

مدیرکل و معاونین این اداره کل طی سفر به شهرستان اردکان، در جلسه ای در راستای ارائه گزارش طرح های اجرایی و روند کار پروژه ها که در فرمانداری شهرستان و با حضور فرماندار و معاون فرماندار شهرستان و بخشدار میبد برنامه ریزی گردیده بود، شرکت کردند و در پایان مقرر شد؛ موضوعات مطرح شده در این جلسه، در جلسه آتی شورای فنی اداره کل مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

محمد مهدی شرافت و همراهان پس از جلسه از حسینیه کوشکنو نیز بازدید و در جریان روند اجرای طرح مرمت آن قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که خانه طبایی اردکان که محل احداث اقامتگاه بوم گردی شهرستان است، هتل کوشک اردکان و منزل محمود فتاحی فعال میراث فرهنگی شهرستان از دیگر مکان هایی بود که مسئولین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از آن بازدید کردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین