Skip to Content

شناسه : 34439294
کارشناس اداره هواشناسی استان خبر داد


کارشناس اداره کل هواشناسی یزد از احتمال بارش‌های پراکنده در این استان در طی امروز و فردا خبر داد.

به گزارش اردکان گویا؛ «سید عباس میرحسینی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس با اشاره به وضعیت جوی سطح استان یزد طی روزهای آینده، گفت: پیش‌بینی می‌شود طی امروز و فردا در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و گاهی در برخی از نقاط استان یزد وزش باد نسبتاً شدید بعضاً با گردوخاک و احتمال رگبار پراکنده داشته باشیم.

وی، افزود: از بعدازظهر چهارشنبه تا اواخر پنجشنبه با نزدیک‌تر شدن موج ناپایدار جوی به استان یزد افزایش ابر و در برخی نقاط وزش باد شدید، گرد و خاک، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد با اشاره به میزان بارش‌ها طی هفته جاری در استان، بیشترین میزان بارش‌ها را متعلق به روستای صدرآباد دانست و بیان داشت: برای حوزه میبد بخش ندوشن 18/6 میلی‌متر، اشمیز 16/5 میلی‌متر، صدرآباد 21 میلی‌متر و شهرستان میبد 7/4 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است؛ همچنین برای حوزه اردکان برای مزرعه آقا 13 میلی‌متر و ایستگاه اردکان شش میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

وی در ادامه، تصریح کرد: حوزه اشکذر بخش خضرآباد 14/2 میلی‌متر، خمیسان 22 میلی‌متر، شمسی 13/5 میلی‌متر، اشکذر 13 میلی‌متر بارندگی داشته‌اند و همچنین برای حوزه بهاباد بخش همیجان 5/5 میلی‌متر، بخش پرک پنج میلی‌متر، در حوزه تفت خود سفلی 19 میلی‌متر، بیدا خوید 6/5 میلی‌متر، دره زرشک هشت میلی‌متر، دستجرد 6/4 میلی‌متر و باز 5/6 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد در پایان میزان بارندگی ایستگاه یزد را 7/2 میلی‌متر اعلام کرد و یادآور شد: برای حوزه یزد بخش زارچ  11/2 میلی‌متر و همچنین آبشور یزد 6/5 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.


آخرین عناوین آخرین عناوین