Skip to Content

شناسه : 35592767
کارشناس اداره کل هواشناسی استان خبر داد


کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد بیشترین بارش اخیر را متعلق به قطرم و کوشک بافق دانست و میزان بارش در روستای رباط پشت بادام از توابع شهرستان اردکان را 6 میلی متر اعلام کرد.

به گزارش اردکان گویا؛ «سید عباس میرحسینی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت آب‌ و‌ هوایی استان یزد در هفته جاری، گفت: از بعد از ظهر امروز تا اوایل روز چهارشنبه هفته جاری استان یزد تحت تأثیر موج ناپایدار جوی قرار خواهد داشت که پیامد آن برای دارالعباده گاهی وزش باد نسبتاً شدید با احتمال گرد و خاک و در برخی از نقاط به‌ویژه مناطق جنوبی بارندگی با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات برف است.

وی، افزود: از صبح روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده در مناطق کوهستانی استان دمای صفر و زیر صفر پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد، اظهار داشت: در طی ۲۴ ساعت گذشته کمترین دما از ده بالا با دمای کمینه چهار درجه سانتی‌گراد و بیشترین دما از مروست و مهریز با دمای بیشینه ۲۳ درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

میرحسینی در پایان بیشترین بارش اخیر را متعلق به قطرم و کوشک از توابع شهرستان بافق دانست و عنوان کرد: میزان بارندگی در قطرم ۱۹ میلی‌متر و کوشک شهرستان بافق شش میلی‌متر بوده است؛ همچنین رباط پشت بادام از توابع بخش خرانق شهرستان اردکان شش میلی‌ متر، بنادک سادات و دره شیر سه میلی‌متر بارندگی داشته‌اند.


آخرین عناوین آخرین عناوین