Skip to Content

شناسه : 35782263
کارشناس اداره کل هواشناسی یزد خبر داد


کارشناس اداره کل هواشناسی یزد، تصریح کرد: این استان امسال در طی سال زراعی جدید یعنی از اول مهرماه تا دیروز ۲/۷ میلی‌متر بیشتر از نرمال سال‌های گذشته بارندگی داشته است.

به گزارش اردکان گویا؛ «سید عباس میرحسینی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس در خصوص پیش‌بینی وضع آب و هوایی استان یزد طی روزهای آتی، گفت: از اواخر وقت پنجشنبه با نفوذ زبانه‌های پرفشار به استان گاهی وزش باد نسبتاً شدید و همچنین برای روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه افزایش ابر پیش‌بینی شده است.

وی، افزود: دیروز در مناطق شرقی استان رگبارهای پراکنده گزارش شده که از ایستگاه همیجان ۲/۸ میلی‌متر، رباط پشت‌بادام دو میلی‌متر، سبزدشت ۲/۴ میلی‌متر و حاجی‌آباد زردین دو میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد با بیان اینکه از امروز تا پایان هفته جاری برای استان آسمانی صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است، اظهار داشت: طی پیش‌بینی‌های صورت گرفته طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری استان با افزایش دما روبه‌رو خواهد بود.

میرحسینی با اشاره به اینکه از اواخر وقت شنبه هفته آینده و طی روز یکشنبه احتمال بارش‌های پراکنده به‌ویژه در ارتفاعات پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان یزد امسال در سال زراعی جدید یعنی از اول مهرماه تا دیروز ۲/۷ میلی‌متر بیشتر از نرمال سال‌های گذشته بارندگی داشته است.

وی در پایان، بیان داشت: در طی ۲۴ ساعت گذشته ده‌بالا و گاریزات با دمای کمینه سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین منطقه استان و همچنین شهرستان بافق با دمای بیشینه ۲۳ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین منطقه استان بوده‌اند.


آخرین عناوین آخرین عناوین