Skip to Content

شناسه : 6538526
تیم فوتبال ساحلی اردکان تنها نماینده استان یزد در مسابقات کشوری


تیم فوتبال ساحلی خاک صنعتی ثقفی اردكان که تنها نماینده استان یزد در لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور می باشد در اولین بازی خود از تیم شاهین خرم آباد شکست خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اردکان گویا،  تیم فوتبال ساحلی خاک صنعتی ثقفی اردكان در اولین حضور خود در لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور از تیم شاهین خرم آباد  با نتیجه دو بر صفرشکست خورد.

اين مسابقه در مرحله پاياني رقابت هاي ليگ دسته اول كشور در زمين فوتبال ساحلي چهارمحال و بختياري برگزار مي شود . 

خاطر نشان می شود: تيم فوتبال ساحلي خاک صنعتی ثقفی اردکان با تيم هاي شهداي چليچه چهارمحال و بختياري ، شاهين خرم آباد ، شباب كرمانشاه ، دانشگاه شيراز ، فردوسي مشهد ، فائز كاران مازندران ، موج گناوه و پرسپوليس شيراز همگروه مي باشد .

همچنین مسابقات تيم فوتبال ساحلي خاک صنعتی ثقفی اردکان بصورت مجتمع و دوره اي به ميزباني تيم شهداي چليچه برگزار مي شود.

خاک صنعتی ثقفی اردكان    0 - شاهين خرم آباد     2

گلها: احسان شایگان – مصطفی نادری

داوران : حسین ربیحاوی – محمد علی اسحاقیان – حسین نوروزی – امیر فالحی

دیدار اول گروه دوم به میزبانی باشگاه شهدای چلیچه با اولین پیروزی باشگاه شاهین خرم اباد در فوتبال ساحلی آغاز شد و تا حدودی کار خاک صنعتی اردکان با هدایت ابوالفضل طالعی را سخت نمود اردکانی ها که ظاهرا" در آخرین روزهای پایانی موفق شدند با کمک خاک صنعتی ثقفی به این مسابقات گام بگذارند امیدوار بودند در اولین گام از سد شاهین خرم اباد گذشته تا با کسب اولین سه امتیاز با توجه به غیبت فردوسی مشهد به دیدار دو تیمی که سابقه حضور در لیگ برتر را دارند بروند.

ولی یار احمدی و یارانش در تیم شاهین خرم آباد بعد از چند فصل حضور در سطح لیگ یک فوتبال ساحلی کشور به مرز پختگی رسیده  و با توجه به اینکه با مشکل بزرگی همچون عدم زمین برای تمرین با زیر و بم این رشته آشنا شدند و توانستند در اولین گام در حقیقت شگفتی را در چلیچه رقم بزنند و به سه امتیاز حساس دست یابند.

یار احمدی و یارانش اگر بتوانند در دو دیدار باقی مانده به یک پیروزی دیگر دست یابند تا حدودی میتوانند امیدوار باشند که خواهند توانست شگفتی ساز این مسابقات لقب گرفته و به جمع چهار تیم مرحله نهایی صعود نمایند در عوض  خاک صنعتی اردکان کار سختی پیشرو دارد و باید در دو دیدار باقیمانده دو تیم قدرتمند شهدای چلیچه و موج گناوه را ملاقات نماید که بر روی کاغذ پیروزی در این دیدارها کمی سخت می باشد ولی مردان کویر این امیدواری را دارند تا بتوانند معادلات صعود از این گروه را برهم بزنند.

نتایج روز اول مسابقات فوتبال ساحلی لیگ دسته یک کشور

دوشنبه : 92/5/28

بازي اول ساعت 17 : ياران اصفهان  9  شهرداري زيبا شهر  3 

بازي دوم ساعت 18: فائزكاران ساري 2      بيمارستان قلب كوثر شيراز  1   

*********************************************

دوشنبه : 92/5/28

بازي اول ساعت 17 : خاک صنعتی اردكان  0     شاهين خرم آباد   2

بازي دوم ساعت 18:15: شهداي چليچه  4     موج گناوه  3

 


آخرین عناوین آخرین عناوین