Skip to Content

شناسه : 34017429
سرپرست اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:


سرپرست اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان یزد، گفت: در محور اردکان یک ایستگاه رفاهی در ۵۰ تا ۶۰ کیلومتری اردکان (بین نایین و عقدا) راه اندازی شده و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: با توجه به کویری بودن استان یزد، در تلاش هستیم تا تعداد مجتمع‌های بین‌راهی در این محور به ۲۵ مورد برسد.

«سعید برازنده مقدم» در طی بازدید از محور‌های مواصلاتی استان یزد، افزود: در این سفر علاوه بر بازدید از راه‌ها، علائم، گارد ریل‌ها و بستر جاده، از مجتمع‌های بین راهی استان نیز بازدید شد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه محور نایین به اردکان از پرترددترین محور‌های استان یزد است، افزود: در طی ۲۴ ساعت، ۱۱ هزار و ۹۹۲ تردد در محور اردکان ـ. نایین انجام شد که پرتعدادترین تردد‌ها را در این محور شاهد بوده ایم.

وی تاکید کرد: در طول مسیر گشت‌های نوروزی راهداری با همکاری دستگاه‌های امدادرسان نظیر اورژانس و هلال احمر همچنین با حضور نیرو‌های پلیس، در تلاش برای ایجاد سفر امن برای مسافران نوروزی هستیم.

وی در ادامه، یادآورشد: در حال حاضر در کل راه‌های استان یزد، شش مجتمع خدمات رفاهی در حال استفاده و بهره برداری و هشت مجتمع نیز در حال ساخت است که امید است اغلب این واحد‌ها در طول سال ۹۷ به بهره‌برداری برسد.

برازنده مقدم یادآور شد: ۱۱ مجتمع بین راهی نیز در حال طی مراحل اولیه هستند و در مجموع برنامه ریزی شده در طول راه‌های این استان، ۲۵ مجتمع خدماتی احداث و بستر برای خدمات رسانی به مردم فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد مجتمع‌های بین‌راهی کم است، افزود:، اما برای کاهش طول سفر و رفع خستگی رانندگان، تمهیداتی اندیشیده شده به نحوی که در طول راه‌های استان، ۱۱ ایستگاه چای صلواتی راه اندازی شده که در محور اردکان نیز یک ایستگاه با همکاری بخش خصوصی در ۵۰ تا ۶۰ کیلومتری اردکان بین نایین و عقدا راه اندازی شده و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته است.


آخرین عناوین آخرین عناوین