Skip to Content

شناسه : 32708420
وادی:


پاسور سابق تیم والیبال ساری گفت: در تیم خاتم اردكان همه موارد بر مبنای اصول و نظم پیش می‌رود و این دو تیم با هم قابل مقایسه نیستند.

به گزارش اردکان گويا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد طاهر وادی كه در ابتدای فصل با تیم سارویه پا به لیگ برتر گذاشته بود، به دلیل مشكلاتی كه در این تیم وجود داشت، در نیم فصل از ساروی‌ها جدا شد و به تیم خاتم اردكان پیوست.

وادی درباره شرایطش در تیم والیبال خاتم اردكان و مقایسه این تیم با تیم ساری گفت: در تیم خاتم اردكان همه موارد بر مبنای اصول و نظم پیش می‌رود و اصلا این دو تیم با هم قابل مقایسه نیستند.

وی ادامه داد: در تیم ساری پیش آمده بود كه ما هر روز در ساعت‌های مختلفی تمرین می‌كردیم در این تیم نه پولی به بازیكنان داده می‌شد نه نظم و انضباطی وجود داشت. وضعیت اسكان و تغذیه هم تعریفی نداشت.

وادی افزود: ما زمانی كه با تیم سارویه قرارداد امضا كردیم قرار بود شهرداری ساری از این تیم حمایت كند اما چند روز مانده به لیگ شهردار جدید عنوان كرد كه قصد حمایت از تیم والیبال ندارد. مدتی بعد یک حامی مالی جدید به تیم ما آمد اما چک ها پاس نشد.

پاسور تیم خاتم اردكان اظهار کرد: من به سازمان لیگ برای اینكه مبلغی كه باید از قراردادم می‌گرفتم به من پرداخت نشده است، شكایت كردم. اما آنها به من گفتند كه پیگیر شكایت نباشم زیرا قرارداد سفید با تیم سارویه امضا كرده بودیم.

وادی در توضیح این مطلب گفت: ابتدای فصل به ما گفتند قرارداد سفید امضا كنید و همه قرارادادهای ما را با مبلغ یک میلیون تومان در سازمان لیگ ثبت كردند تا از پرداخت مالیات معاف شوند.

وی ادامه داد: امیدوارم سازمان لیگ و فدراسیون والیبال كمی بیشتر دقت كنند و  هر تیمی را با هر شرایط مالی وارد لیگ نكنند. تیمی كه 10 میلیون تومان پول ندارد به بازیكنانش بدهد و ارزان‌ترین لباس‌ها را برای بازیكنانش تهیه می‌كند، چرا باید در سوپر لیگ بازی كند؟


آخرین عناوین آخرین عناوین