Skip to Content

شناسه : 33839924
فرماندار اردکان:


فرماندار اردکان با اشاره به نقش خبرنگاران در جامعه گفت: امید آفرینی در مردم مهمترین رسالت صدا و سیما است.

به گزارش اردکان گویا ؛ هادی مقیمی در دیدار با معاون خبر صدا و سیمای استان و خبرنگاران شهرستان ها ضمن بیان اهمیت کار خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران در پوشش و انتشار اخبار امانتداری را رعایت کنند.
وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در حوزه شهرستان اردکان گفت: دفتر خبری این شهرستان تا پایان فروردین ماه 97 راه اندازی خواهد شد تا شاهد تسهیل در زمینه تولید و انتقال خبر باشیم.
فرماندار اردکان افزود: امید آفرینی در مردم مهمترین رسالت صدا و سیما است و با توجه به اعتماد و تعامل بسیار خوبی که بین مدیران دستگاه های اجرایی و صدا و سیما وجود دارد خوشبختانه این اتفاق در استان یزد رخ داده است. علاوه بر ایجاد نشاط و امید در بین مردم باید در حوزه تولید، اشتغال و سرمایه گذاری هم اطلاع رسانی مناسبی صورت گیرد.
مقیمی با اشاره به وجود زیرساخت های مناسب شهرستان اردکان در زمینه های مختلف از سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت کرد تا با حضور در این شهرستان از امکانات موجود استفاده کنند و به ایجاد اشتغال با ثبات کمک کنند.
در ابتدای این دیدار، حمیدرضا جعفری معاون خبر صدا و سیمای مرکز یزد نیز در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی شهرستان اردکان گفت: نظر سنجی ها نشان می دهد که اخبار صدا و سیما به عنوان یک مرجع در بین مردم مطرح است. تمام تلاش ما در معاونت خبر صدا و سیما این است که به عنوان بازویی برای دستگاه های اجرایی استان باشیم.
وی گفت: در حال حاضر سایت و کانال خبرگزاری صدا و سیما با استفاده از جوانان بومی در موضوعات اخبار تلویزیونی و رادیویی همواره در رتبه اول تا پنجم در سطح کشور قرار دارد.
جعفری اظهار داشت: شهرستان اردکان تنها مرکز شهرستانی است که دفتر رسمی و ثبت شده دارد ولی متأسفانه یک مکان شایسته ندارد و ما درخواست داریم که یک دفتر خبر شایسته برای شهرستان اردکان ایجاد شود تا الگویی برای سایر شهرستان ها باشد.
معاون خبر صدا و سیمای مرکز یزد در پایان گفت: هم اکنون 40 خبرنگار آزاد در سطح استان وجود دارد و در استان یزد دفتر خبر روستایی ایجاد شده است و ما بر این اعتقاد هستیم که با جهانی شدن یزد باید دامنه اطلاع رسانی و تبلیغات را گسترش دهیم.
انتهای پیام/


آخرین عناوین آخرین عناوین