Skip to Content

شناسه : 34991182
فرماندار اردکان:


فرماندار اردکان در دیدار رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان که به مناسبت روز ترویج آموزش‌ های فنی و حرفه‌ای برگزار شد؛ بر لزوم ارتباط بیشتر این مرکز و صنعت تأکید کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «هادی مقیمی»، افزود: اگر به این آموزش‌ها به درستی توجه شود و اعتبارات مورد نیاز تأمین گردد؛ نقش مؤثری در افزایش بهره‌وری تولید و صنعت ایفا خواهد کرد.

وی با تأکید بر این‌که به‌طور کلی، بحث آموزش در مهارت‌های شغلی، خانواده و تمام شئون زندگی با اهمیت است؛ گفت: در مباحث مختلف، آموزش باید در اولویت قرارگیرد.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اظهار داشت: فارغ‌التحصیلان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای معمولاً در جذب به بازار کار موفق‌ترند  و این مراکز می‌تواند در شرایط فعلی شهرستان که نیاز به مهارت‌های فنی وجود دارد؛ نقش بی‌بدیلی ایفا نماید.

مقیمی بیان داشت: ارتباط صنعت و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای باید بیش از پیش تقویت شود.

وی از مسئولان مرکز خواست با انجام کار پژوهشی درخصوص میزان بهره‌وری نیروهای آموزش‌دیده و غیرآموزش‌دیده شاغل در صنایع، وضعیت تولید پیش و پس از آموزش در این حوزه‌ها بررسی و به‌صورت مستند به مدیران صنایع اعلام شود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اردکان نیز در ابتدای این نشست به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های این مرکز در سال اخیر پرداخت.

گفتنی است فرماندار اردکان همچنین امروز از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شاغل در این مرکز بازدید کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین