Skip to Content

شناسه : 34910634


تفاهم نامه سه جانبه ای برای تعریف ساختار و تخصیص اعتبار به مرکز تحقیقات سالمندی شهرستان اردکان با حضور جمعی از مسئولین امر به امضاء رسید.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ تفاهم نامه سه جانبه ای برای تعریف ساختار و تخصیص اعتبار به مرکز تحقیقات سالمندی اردکان با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی میان دانشگاه علوم پزشکی و توانبخشی کشور، بهزیستی استان یزد و مرکز تحقیقات سالمندی شهرستان امضاء شد.

همچنین دکتر محمد رضا تابش در طی تماس تلفنی با دکتر نمکی، معاون امور علمی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه، در خصوص اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای مرکز اردکان، گفتگو کرد.

در این نشست که با حضور کمالی رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کشور، دلبری رئیس مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه و جلیل عفتی مدیرکل بهزیستی استان یزد در محل دفتر نماینده مردم اردکان برگزار شد، مفاد تفاهم نامه نهایی شد.

لازم به ذکر است که بر اساس آخرین سرشماری سال 90 از جمعیت 75 میلیونی کشور بیش از 6 میلیون نفر را سالمندان تشکیل می‌دهند یعنی حدود 8.2 درصد جمعیت کشور و 8.5 ‌درصد جمعیت استان یزد را سالمندان تشکیل می‌دهند. 


آخرین عناوین آخرین عناوین