Skip to Content

شناسه : 33317432
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: همت به اقتصاد مقاومتی و اقدام به عمل توجه کنیم و همه و همه با هم متحد شویم و این کشور را به عزت برسانیم .

به گزارش اردکان گويا؛ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در پايان راهپيماي 22 بهمن اردکان ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خداوند در آیه ای از قرآن کریم که نازل فرموده اند مردم را به روزهای سرنوشت ساز یادآوری کرده اند که رخداد پیروزی انقلاب ایران نشانه زیادی برای صابران و شاکران است .

سيد رضا اکرمي افزود:  روز 22 بهمن سال 57 روح الله موسوی خمینی (ره) جهان را تکان داد در جهانی که ضد خدا و کمونیسم ، سوسیالیسم و صهیونیسم و ماتریالیسم بود اسلام را مطرح کرد .

وي افزود: امام خميني،  فقیه عالی قدر و این مجتهد و روحانی شجاع و با جرات ناگهان ندای الله اکبر سر داد و آن الله اکبر شوروی را لرزاند و آن حضرت، خدا ، قران و دین را در جهان احیا کرد .

اکرمی اظهار کرد: در مجله فرانسه در سال 57 عکس تمام قد امام را بر صفحه مجله اورد و گفت این شخص جهان را تکان داد و به تعبیری یک معجزه رخ داد .

این مسئول با بیان اینکه امروز 39 سال از پیروزی انقلاب می گذرد و با مقایسه قبل انقلاب و بعد انقلاب می فهمیم که قبل از انقلاب ایران وابسته و برده و استعمار زده بود و رضاخان و فرزندش از غرب سخن می گفتند و باج به انها می دادند و نفت و گاز به امریکا و شوروی می دادند، روستاها به فراموشی سپرده شده بود و بردگی و استبداد حاکم بود اظهار کرد: درسال 57 شعار الله اکبر، استقلال ، اقتدار ، سربلندی و عزت به میان امد .

اکرمی گفت: در سال 57خاندان پهلوی و شاهنشاهی از منطقه بیرون رفتند و در لبنان و یمن مساله مرگ بر امریکا مطرح و عزت و سر بلندی مطرح شد و ایران در معادلات نقش کلیدی و اساسی پیدا کرد .

وی با بیان اینکه در 39 سال پیش آمریکا از منطقه بیرون رفت و امروز می بینید ایران به امنیت ، آزادی ، سربلندی و عزت رسیده است افزود: در سال 57 استبداد از بین رفت و به استقلال رسیدیم .

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: هم اکنون به خوداتکایی وخودکفایی و درون نگری ایران عزیز رسیده و استعدادها و ظرفیت های زیاد داریم و امیدواریم به اقتصاد مقاومتی برسیم .

وی با بیان اینکه امروز با اراده ، همت به اقتصاد مقاومتی و اقدام به عمل توجه کنیم و همه و همه با هم متحد شویم و این کشور را به عزت برسانیم .

اکرمی با بیان اینکه ایران باید به استقلال سیاسی ، فکری ، دانشگاهی ، تجاری ، فرهنگی برسد ،از ورود قاچاق جلوگیری و با کنترل مصرف واردات را کم تا به استقلال های مورد نظر برسیم افزود: بیایید در 22 بهمن ماه با خدا و خودمان عهد ببندیم که به خودمان متکی و به تولید بپردازیم .

انتهاي پيام/ر


آخرین عناوین آخرین عناوین