Skip to Content

شناسه : 28797057
یادداشت دانشجویی


از همان روزی که خبر کاندیداتوری جناب رئیسی مطرح شد ، مطابق معمول سیل حاشیه سازی ها و تخریب ها به سمت ایشان روانه شد.

اردکان گويا  به نقل از عصرفرهنگ، از همان روزی که خبر کاندیداتوری جناب رئیسی مطرح شد مطابق معمول لطف دشمنان داخلی و خارجی شامل حالمان شد و سیل حاشیه سازی ها و تخریب ها به سمت ایشان روانه شد. البته در ابتدا باید این نکته را مدنظر داشت که اگر دولت آقایان بنفش و حامیانشان حرفی برای گفتن داشتند چرا تا این اندازه به تخریب ها و شبه افکنی ها دامن زدند و حتی سعی در توجیه عملکرد دولت محبوبشان نداشتند.

 القصه اینکه با آمدن آقای رییسی و استقبال و دعوت مردم عده ای که نان و نام و میزشان را در خطر دیدند یک روز دست به دامان تاجزاده یِ از جنس خودشان شدند و روز دیگر سعید مرتضوی و کهریزک را علم کردند.

و غافل از اینکه بوی تعفن تسویه حساب همراه با کینه شان باعث نخواهد شد بوی خون جوانان خرم آبادی کشته از بی تدبیری غائله ی ۷۹ فراموش شود و جنایت تاجزاده و شهامت ایت الله رییسی! یا مثلا بحث اعدام های منافقین را پیش می کشند و انگار ملت را مثل خودشان فرض کرده اند! منافقینی که در دهه اول انقلاب ۱۷۰۰۰نفر را ترور کردند، منافقینی که عامل ترور شخصیت هایی انقلابی مثل شهید بهشتی،شهید صیاد شیرازی و شهید مطهری بودند!

 اصلا یک سوال اگر همین منافقین پدر و مادر و فرزندچهار ساله شما را در برابر چشمانتان کشته بودند بازهم برایشان دلسوزی میکردید؟! آقایان این بار نان شان را کجا یافته اند که با مسعود رجوی(علیه لعنه) هم پیاله شده اند!!؟؟ اصلا اگر بحث دل سوختن باشد چرا از حسن روحانی نمی گویید که خواستار برگزاری اعدامها در نماز جمعه شد؟ چرا از اکبر گنجی معروف به اکبر پونز نام نمی برید که در پیشانی دختران بدحجاب پونز فرو می کرد؟! چرا سید فتنه گرتان را فراموش کرده اید که سید شهید ما مرتضی آوینی را به دلیل چاپ تصویر جوان خواننده بوسنیایی با سربند الله اکبر در مجله سوره، توبیخ و مجازات کرد!  ضمن اینکه حکم برخورد با منافقین و محاکمه آن ها مستقیما از سوی امام(ره) صادر شد و دستگاه قضایی وقت مجری حکم رهبر انقلاب بوده است.

 یا کم مانده بود غلامحسین کرباسچی که نماد اشرافیگری است ، بیاید و اظهارنظر کند که اداره کشور با اداره آستان قدس فرق دارد!! نه آقای کرباسچی! برای شما که به فکر جیب مبارکتان هستید و چاپیدن و اخاذی از ملت و نظام هرجا باشید راهش را پیدا خواهید کرد و برای امثال آقای رییسی که خود را خادم ملت نامیده اند و دنبال خدمتند هرجا باشند عرصه خدمت گذاری. البته بگذریم از اینکه آتش توپخانه شما بعد ازافشای فسادهای سال ۷۹ و محاکمه تان برروی اقای رییسی گشوده شد.

 به هرحال  میخ آهنین نرود در سنگ! برخی ثابت کرده اند که مصداق بارز آیه ی مبارکه"ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم" هستند اما بدانند این سیاه بازی های از جنس"کارناوال رقصِ"آن روزهای سال۷۶ و "هتک حرمت به ساحت مقدس امام رضا"و توهین امروز سال ۹۶ تنها چهره ی منفور و کریه خودشان را نمایان خواهد کرد و نه بیشتر...

یلدا یزدانی                      

معاونت نشریه واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد


آخرین عناوین آخرین عناوین