Skip to Content

شناسه : 34191066
حجت الاسلام قاسم اردکانی خبر داد


هم‌زمان با هفته ی هنر انقلاب اسلامی و در حاشیه همایش هنر شیدایی، دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی استان یزد آغاز به کار کرد.

به گزارش اردکان گویا؛ «حجت‌ الاسلام و المسلمین قاسم اردکانی» در این‌باره در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه این دفتر به‌منظور شناسایی دانشجویان هنرمند در سطح دانشگاه‌های استان یزد، به همت بسیج دانشجویی و با حمایت بسیج هنرمندان استان ایجادشده است، یادآور شد: برنامه‌های متنوعی جهت شناسایی و رشد استعدادهای هنری دانشجویی و تربیت و حمایت از آن‌ها در راستای تولید آثار فاخر و ارزشمند انقلابی و اسلامی در دستور کار این مجموعه قرار داده‌شده است.

مسئول دفتر هنر و ادبیات بسیج دانشجویی استان یزد با تأکید بر این که معرفی دانشجویان هنرمند دانشگاه‌های استان به یکدیگر به‌منظور هم‌افزایی و تولید آثار ارزشمند و پشتیبانی از فعالیت‌های هنری دانشجویان در جهت ترویج هنر انقلابی و تقویت جبهه رسانه‌ای و هنری انقلاب اسلامی از مواردی بود که در این سال ها موردتوجه مجموعه بسیج دانشجویی استان قرار گرفت و ثمرات خوبی به همراه داشت، افزود: راه‌اندازی این دفتر نیز گام مؤثر دیگری در راستای هم‌افزایی دانشجویان هنرمند، و منسجم‌تر و منظم‌تر کردن فعالیت های هنری و ارزشمند دانشجویی در استان است.

اردکانی، ادامه داد: علاوه بر برگزاری دوره و کارگاه‌های توانمندسازی، از طریق ارتباطی که به‌واسطه این دفتر هنری شکل می‌گیرد، دانشجویان مستعد به مراکزی همچون حوزه هنری انقلاب اسلامی و صداوسیما معرفی می‌شوند تا شرایط رشد و فعالیت بهتر و بیشتر آن‌ها فراهم شود.

وی در پایان، اظهار داشت: علاقه‌مندان جهت اطلاع از برنامه‌های این مجموعه و ارتباط‌گیری با دفتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشجویی مصاف به نشانی q-masaf.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 31246312 تماس حاصل کنند.


آخرین عناوین آخرین عناوین