Skip to Content

شناسه : 33414973


صبح روز قبل با بدرقه مسئولین، دومین کاروان دانش‌آموزان شهرستان اردكان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش اردکان گويا به نقل از خبرگزاری فارس، به‌منظور آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت، مرحله دوم اعزام دانش آموزان شهرستان اردکان به اردوی راهیان نور انجام شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان در مراسم بدرقه این دانش آموزان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شما دانش آموزان باید سپاسگزار خداوند باشید که در ایام معنوی شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) توفیق حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را نصیب شما کرده است.

وی اظهار داشت: در هر کشوری برای کسانی که جان خود را درراه حفظ میهن داده‌اند احترام خاصی قائل می‌شوند شهدای ما که بر پایه اعتقاد و ایمان جان خود را فدا کرده‌اند به‌مراتب والاتر بوده و دارای مقام عالی هستند.

دهقانی از دانش آموزان خواست تا از تمام لحظات این سفر معنوی برای خودسازی بهره کافی را ببرند و گنج‌های ناشناخته دوران دفاع مقدس را کشف کنند و ارتباط خود را با شهدا برقرار کنند.

گفتنی است که در دومین مرحله از اعزام دانش آموزان شهرستان اردکان به اردوی راهیان نور، دانش آموزان پسر در قالب 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند که از برخی مناطق عملیاتی نظیر شلمچه، طلائیه، یادمان شهدای هویزه، یادمان شهید چمران در دهلاویه، یادمان شهدای اروندکنار و سایر مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین