Skip to Content

شناسه : 30755615


معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از آغاز عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت معابر و خیابان‌های اصلی شهرکهای صنعتی تفت2، اردکان و جهان آباد میبد خبر داد.

به گزارش اردکان گويا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، طیبه سلیمی در بازدید از شهرک صنعتی تفت 2 با اعلام این خبر گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت معابر و ورودی اصلی شهرک صنعتی تفت2، معابر فاز خدماتی شهرک صنعتی جهان آباد میبد و معابر مجتمع کارگاهی محصولات کنجدی در شهرک صنعتی اردکان از جمله مهمترین طرح های تعریف شده است که عملیات اجرایی آغاز شده است.

وی افزود: برای اجرای این پروژه ها بیش از 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت هزینه خواهد شد که شامل خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح و روکش آسفالت می باشد.

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی یزد با بیان اینکه ایجاد زیرساخت صنعتی یکی از وظایف این شرکت است، افزود: جذب سرمایه‌گذار و ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاری و ایجاد واحدهای صنعتی جدید در سطح شهرکها و نواحی صنعتی در صورت فراهم بودن بسترهای لازم و زیرساختهای صنعتی ایجاد خواهد شد.

سلیمی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی براساس نیاز و در راستای تکمیل زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی، در دستور کار قرار می‌گیرد، اظهار داشت: هدف از اجرای این پروژه ها، تسهیل در عبور و مرور و حمل و نقل کالا بوده که امید است با اجرای آن شاهد پیشرفت و رونق اقتصادی باشیم.






آخرین عناوین آخرین عناوین