Skip to Content

شناسه : 31363874
امام جمعه اردکان:


امام جمعه اردکان در خطبه های نماز جمعه این هفته اردکان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با رییس جمهور ترکیه گفت: قدرت های خارجی و به ویژه اسرائیل می خواهد در خاورمیانه اسرائیل جدیدی به وجود اورد که مصداق آن برگزاری انتخاباتی بود که در کردستان عراق برگزار شد.

به گزارش اردکان گويا؛ امام جمعه اردکان در خطبه های نماز جمعه این هفته اردکان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با رییس جمهور ترکیه گفت: قدرت های خارجی و به ویژه اسرائیل می خواهد در خاورمیانه اسرائیل جدیدی به وجود اورد که  مصداق آن برگزاری انتخاباتی بود که در کردستان عراق برگزار شد و تنها کشوری که رسما حمایت کرد اسرائیل بود که هدف او فقط درست کردن حکومتی مختار در این منطقه است.
حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر افزود : با جدایی کردستان عراق، وحدت  بین کشورهای منطقه به هم می خورد و دعواهای قومی و قبیله ای به راه می افتد و تنها کسانی که از این قضیه نفع می برند دشمنان ما هستند و همه ما باید متوجه آن باشیم که هر جا و هر کسی دم از اختلاف می زند از شیطان است.
امام جمعه اردکان همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهید حججی ، این شهید را به عنوان نماینده شهدا و سخنگوی شهدا نامید و افزود: شهادت این جوان دهه هفتادی اثبات کرد که حمایت از ارمان های انقلاب و اسلام در جوانان امروزما  زنده است و هنوزفضای کشور ما از بوی شهادت  معطر است.
وی افزود: شهادت  شهید حججی تلنگری بود برای ما که انقلاب  درمیان نسل سوم و جوانان ما هنوز زنده است و دربین جوانان  کسانی هستند که از آرمانهای انقلاب دفاع می کنند که حیرت نسل اولی ها را برافروخته کردند تا جایی که بزرگان ما متحیر رشادت های این شهید شدند.
خطیب نماز جمعه اردکان در پایان به وضعیت  مسلمانان در میانمار اشاره کرد و افزود :  مسلمانان این منطقه هنوز در بحران بدی یه سر می برند و دست مستکبرین در این جنایت رو شده و باید کسانی که بخاطر کشته شدن یک جوان سرو صدا راه می انداختند اینجا بینند که بعضی از مسلمانان را زنده زنده می سوزانند و هشداری نمی دهند و جلسه ویژه ای در این رابطه تشکیل نمی دهند.
 
 

آخرین عناوین آخرین عناوین