Skip to Content

شناسه : 35641933
ماجدی در اردکان:


مدیر کل اداره ی استاندارد استان یزد در جمع دانش آموزان اردکانی، اذعان کرد: وجود فرهنگ استاندارد در سطح جامعه، ضامن سلامتی و نظم اجتماعی برای همگان است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایکنا؛ «محمد حسین ماجدی» در جمع دانش آموزان دبستان دخترانه خورشید و پیش دبستانی بهار دانش شهرستان اردکان در خصوص اهمیت استاندارد، اظهار کرد: اگر استاندارد وجود نداشت، نظم و معیاری هم در جامعه وجود نداشت و با وجود بی نظمی، زندگی خیلی سخت می شد.

مدیر کل استاندارد یزد خطاب به دانش آموزان، گفت: در جهان امروز اگر می خواهید سالم بمانید و رشد خوبی با کمترین بیماری و مشکلات مترتب بر آن را داشته باشید چاره ای جز توجه به علامت استاندارد هنگام خرید کالا ندارید.

این مقام مسئول در رابطه با تعامل استاندارد و دانش‌آموزان، ابراز کرد: شما آینده‌سازان این کشور باید بدانید که،برخی استانداردها مثل استانداردهای لوازم‌التحریر و مواد خوراکی و وسایل شهربازی برای راحتی و سلامتی شما عزیزان تدوین می‌شوند. طبیعی است که هر کدام از شماها در ذهنتان تصویری از استاندارد دارید و این که چگونه فکر می کنید برای ما اهمیت دارد و ذهنیتتان را در قالب انشاء و نقاشی می توانید در اختیار ما بگذارید تا ما هم در بازنگری استانداردها لحاظ کنیم.

دبیر شورای فرهنگ سازی حمایت از کالاهای ایرانی در پایان از دانش آموزان خواست، هنگام خرید کالاها به والدینشان یادآوری کرده و کمک کنند تا به منظور رونق بازار و اشتغال هر چه بیشتر کارگران داخلی کالاهای با کیفیت و استاندارد ایرانی بخرند.


آخرین عناوین آخرین عناوین