Skip to Content

شناسه : 31404199
امام جمعه اردکان:


امام جمعه اردکان گفت: بخشی از آرامش و آسایش شهر و منطقه ، مدیون دلاور مردی های نیروهای نظامی و انتظامی است.

به گزارش اردکان گويا به نقل از ایرنا حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر روز شنبه در صبحگاه مشترک یگان های انتظامی شهرستان مهمترین موضوع با اهمیت برای جامعه را امنیت عنوان کرد .
وی اضافه کرد: بزرگترین شاخصه برای اقتدار و عزت یک کشور وجود امنیت در عرصه‌های مختلف است که خوشبختانه نیروی انتظامی توانسته است در حوزه فعالیت های خود در بخش تامین امنیت از مردم و نظام نمره قبولی کسب کند.
امام جمعه اردکان تصریح کرد: هیچ عنصری برای ارتقای چهره نظام بالاتر از وجود امنیت نیست و شاهد هستیم که در ناامنی کشورهای منطقه ایران اسلامی و مرزهای کشورمان از امنیت بالایی برخوردار بودند که این موضوع خود سبب افزایش عزت نظام شده است.
شاکر در ادامه مقوله حجاب را از به ‌روزترین مباحث اجتماعی و فرهنگی دانست که ارتباط تنگاتنگی با زیرساخت فرهنگی و روبنای اجتماعی دارد اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش بسیار تاثیرگذاری در کنترل مشکلات ناشی از عدم توجه به عفاف و حجاب در کنار، روحانیون و دیگر دستگاه های مرتبط دارد.
سرهنگ سید رضا صادقیان فرمانده انتظامی اردکان نیز با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس برای امنیت ؛ امنیت برای همه ، آغاز شده است افزود: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای برقراری انضباط اجتماعی به عنوان مهمترین عامل رضایت عمومی و حاکمیت قانون به کار می گیرد.
هفته نیروی انتظامی از 14 مهرماه آغاز شده است.


آخرین عناوین آخرین عناوین