Skip to Content

شناسه : 34250737
میرحسینی:


سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان، اظهار داشت: توان پرداخت دستمزد بازیکنان بانک سرمایه را نداریم و جذب این بازیکنان عملا امکان‌ پذیر نیست.

به گزارش اردکان گویا؛ «عباس علی میرحسینی» در طی گفت‌ و گویی با خبرگزاری میزان در خصوص این که خاتم اردکان برای جام باشگاه‌های مردان قاره آسیا چه برنامه‌‌ای دارد، اظهار داشت: روز گذشته مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه جلسه‌ای با ضیایی داشتند و فکر کنم این جلسه خروجی مثبتی هم داشت. قرار است چهارشنبه جلسه‌ کادر فنی تیم برگزار شود و پس از آن یک جلسه دیگر با ضیایی داشته باشیم تا نفرات تیم خاتم را برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا نهایی کنیم.

وی، ادامه داد: هدف خاتم اردکان این است که در مرحله اول از بازیکنانی استفاده کنیم که در فصل گذشته حضور داشتند. البته در کنار این بازیکنان به دنبال جذب چند بازیکن کمکی هم هستیم. امیدوارم شرایطی مهیا شود تا بتوانیم از بازیکنان ملی‌پوش استفاده کنیم.

سرمربی تیم خاتم اردکان در مورد این که آیا این تیم می‌تواند بازیکنان ملی‌پوشش را در اختیار داشته باشد یا خیر، تصریح کرد: مثل این که کولاکوویچ گفته بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار تیم خاتم نخواهد گذاشت. این مسئله کار را برای ما سخت خواهد کرد و امیدوارم ضیایی از کولاکوویچ بخواهد با ما تعامل داشته باشد. البته در این زمینه صحبتی با کولاکوویچ نداشتیم اما ما برای تیم ملی احترام زیادی قائل هستیم. خاتم اردکان هم نماینده ایران است و امیدوارم بازیکنانی که می‌توانند به ما کمک کنند را بتوانیم برای جام باشگاه‌های آسیا در اختیار داشته باشیم.

میرحسینی در پاسخ به این سوال که آیا قصد جذب بازیکنان مطرح تیم بانک سرمایه را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما توان پرداخت دستمزد بازیکنان میلیاردی بانک سرمایه را نداریم و جذب این بازیکنان امکان‌پذیر نیست. البته آنها سطح فنی بالایی دارند اما این که بخواهیم یک میلیارد و پانصد میلیون تومان را به یک بازیکن بدهیم در توان ما نیست. تیم خاتم اردکان به دنبال جذب جوانان و کار فرهنگی است. البته نتیجه هم برای ما مهم است اما در اولویت نیست.


آخرین عناوین آخرین عناوین