Skip to Content

شناسه : 34121788
سرپرست تیم والیبال خاتم:


سرپرست تیم والیبال خاتم اردکان در گفتگویی اظهار داشت: ما در هر لحظه آماده حضور در جام باشگاه‌های آسیا هستیم به شرطی که فدراسیون زمان را از دست ندهد و تصمیم نهایی را بگیرد.

به گزارش اردکان گویا؛ ««مهدی شاکر» بعد از انتشار صحبت‌های رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در سایت رسمی این فدراسیون، در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: با توجه به مشخص کردن زمان اعلام خبر نماینده ایران در باشگاه‌های آسیایی توسط فدراسیون والیبال در روز گذشته، ما نیز هرلحظه منتظر خبر نهایی این اتفاق مهم هستیم.

وی، افزود: از صحبت‌های رئیس فدراسیون برداشت می شود که انحلال تیم بانک سرمایه از سوی هیئت مدیره این باشگاه به صورت شفاها اعلام شده اما به صورت قطعی تکیلف را مشخص نکرده و تکلیف را به اعلام کتبی این باشگاه موکول کرده است.

سرپرست تیم والیبال خاتم اردکان، گفت: البته مسئولان فدراسیون والیبال نباید فراموش کنند که تنها 7 روز دیگر  برای اعلام تیم شرکت کننده در رقابت های حساس والیبال جام باشگاه های آسیا به کنفدراسیون والیبال یعنی 27 فروردین ماه زمان وجود دارد و نباید زمان را از دست داد و تصمیم نهایی را هرچه زودتر اعلام کنند.

سرپرست تیم نایب قهرمان لیگ برتر والیبال ایران به پیگیری ها نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس فراکسیون ورزش مجلس اشاره کرد و افزود: خوشبختانه پیگیری های دکتر محمد رضا تابش و صحبت های وی با وزیر ورزش و جوانان تاثیرات خود را داشته و خیال ما را برای جلوگیری از ضایع شدن حق این تیم مردمی و موفق در لیگ برتر والیبال راحت کرده است.


آخرین عناوین آخرین عناوین