Skip to Content

شناسه : 34081500
رییس اداره اوقاف و امور خیریه اردکان خبر داد


رئیس اداره ی اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان، بیان داشت: نام نویسی مرحله شهرستانی چهل و یکمین مسابقات سراسری قرآن کریم تا 20 فروردین ماه 97 ادامه دارد.

به گزارش اردکان گویا؛ «حجت‌ الاسلام و المسلمین سید مهدی سیدی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایرنا، افزود: فراهم آوردن زمینه‌ برای انس بیشتر افراد با قرآن، نشر و توسعه فضای معنوی برگزاری مسابقات قرآن در جامعه، بهره‌گیری بیشتر از مفاهیم و دستور الهی در زندگی روزمره و ایجاد شور و نشاط قرآنی در بین جوانان و نوجوانان، از اهداف این مسابقات است.

وی اظهار کرد: همه ساله در برگزاری مسابقات قرآن آسیب‌شناسی صورت می‌گیرد تا سال‌ های بعد این مسابقات با کیفیت بهتر برگزار شود تا همه از آثار و برکات آن برخوردار شوند.

سیدی بیان کرد: این مسابقات در رشته های حفظ پنج جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی قرآن، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن، همسرایی، دعاخوانی و اذان برگزار می شود.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند با داشتن حداقل 18 و حداکثر 40 سال در مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه شرکت کنند.

وی، ادامه داد: مرحله شهرستانی این مسابقات از 20 فروردین تا 26 اردیبهشت ماه و مرحله استانی از یکم تیرماه تا 6 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

سیدی، اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و مشاهده دستورالعمل مسابقات به سایت سازمان اوقاف و درگاه برگزاری مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir یا به واحد فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان مراجعه کنند. 


آخرین عناوین آخرین عناوین